(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/Гузлякова%20Олена%20Олександрівна.jpg
Гузлякова Олена Олександрівна
Заступник директора депар​таменту, Департамент економіки і інвестицій

​Вирішує питання соціально–економічного розвитку міста, залучення інвестицій, створення сприятливих умов для розвитку промислового виробництва, малого та середнього бізнесу.​​

Графік особистого прийому:
1, 2, 3, 4 вівторок з 14-00 до 15-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
12 квітня 2015

​Серце кровью обливаеться коли бачу як спалюють листя,гілля та інше сміття,спалюючи кисень та забруднюють атмосферне повітря. Багато працював в цьому напрямку,маю підтвердження,но це капля в морі,тадіе як прісна в солоній.  Мені хоч би ріжучий диск де дістати  щоб можна було зробити подрібнювача та використовувати біологічне сміття як мульчу,компост або паливо.Можна все спрямувати як підприемництво від якого буде користь довкіллю.

Відповідь:
05 травня 2015

​За дорученням виконуючого обов’язки міського голови департаментом комунального господарства та благоустрою розглянуто Ваше звернення, щодо паління листя та гілля на території міста та надання допомоги в придбанні спеціальних технічних засобів, для переробки вищезазначеного матеріалу, з метою його подальшого використання.

Повідомляю, що департамент комунального господарства та благоустрою не має можливості надавати допомогу у придбанні громадянами міста спеціальних технічних засобів для переробки деревини та листя. 

Також повідомляю, що на території м. Вінниця заблоронено паління листя та гілля, з метою його утилізації. Комунальними підприємствами міста восини проводиться збір листя та гілля з подальшим вивезенням його на полігон. Водночас комунальним підприємством МКП «Вінницязеленбуд» виконуються роботи з подрібнення гілля пілся знесення та обрізки дерев, для більш зручної його утилізації в подальшому.

Вкладення