(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/луценко%20наталія%20дмитрівна%20начальник%20управління_jpg.jpg
Луценко Наталія Дмитрівна
Директор департаменту, Департамент фінансів

Вирішує питання здійснення організаційно-функціональних повноважень у фінансовій сфері,  формування та виконання бюджету.


Особистий прийом громадян:
​1-а та 3-я п’ятниця​ з 9-00 до 10-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
17 березня 2015

​у нас такой вопрос мы находимся в Винице уже больше месяца сразу оформили статус но нам никто ни чего не выплачивает куда нам можно обратиться или в прокуратуру что делать

Відповідь:
27 березня 2015

​На Ваше звернення щодо питання  призначення допомоги  департамент соціальної політики Вінницької міської ради  повідомляємо наступне.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 505 від 01.10.2014 року «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції,  для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг»  - грошова допомога особам, які переміщуються, призначається на сім’ю та виплачується одному з її членів за умови надання письмової згоди довільної форми про виплату грошової допомоги цій особі від інших членів сім’ї ( для працездатних осіб - 442 гривні).

16.02.2015 року  Ви надали  документи  на призначення грошової  допомоги до   управління соціального захисту населення Вінницького району, так як проживаєте  у селі Вінницькі Хутори Вінницького району.

В телефонній розмові з управлінням соціального захисту населення Вінницького району з’ясовано, що Вам призначено адресну допомогу  в розмірі 442,00 грн.  щомісячно, терміном на 6 місяців.

Виплата  допомоги в сумі 647,21  грн. (нараховано допомогу з 16.02.2015 року за лютий та березень ) буде здійснено березні 2015 року після надходження субвенції з державного бюджету.

Вкладення