(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/ca06f6bc-a393-4753-895b-425a3d7c0243/4/ischuk.jpg
Іщук Євген Миколайович
Перший заступник директора департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.

Графік роботи:
Понеділок - четвер: з 9-00 до 18-15
П’ятниця: з 9-00 до 17-00
Обідня перерва: з 13-00 до 14-00
Приміщення Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс»

Звернення:
23 лютого 2015

Я инвалид 1й группы без нижних и верхних конечностей, жеву на 1м этаже имею инвалидную коляску которую негде ставить в квартире, ставится в тамбуре запасного выхода, тк как ним некто не пользуется уже на протяжении 15 лет. А сечас жилец со 144кв моего подезда Колесник В,М, Полковник в отстевке который незаконно поставил битонный гараж в 5метрах от подьезда, архитектурный занимался этим вотросом и дело доходило до сноса гаража. Потом все затихло. Ч ерез некоторое время архетектурный дал окончательный ответ на мои жалобы ( ЗВАЖАЮЧИ НА ЛИСТ КОМАНДИРА ПОВИТРЯННИХ СИЛ ЗБРОЙОНИХ СИЛ УКРАИНИ,ГЕНЕРАЛ-ЛЕТЕНАНТ Т.С.РУСНАКА З КЛОПОТАННЯМ ПРО НАДАННЯ ПОЛКОВНИКУ КОЛЕСНИКУ В.М. ДОЗВОЛУ НА ВСТАНОВЛЕННЯ ГАРАЖА У ЗВ`ЯЗКУ З СЛУЖБОВОЮ НЕОБХИДНИСТЮ, ТО ЕСТЬ СЛУЖБОВИЙ ГАРАЖ НА ПРИБУДИНКОВИЙ ТЕРИТОРИИ.ПОВИДОМЛЯЕ ВАС ЩО НАРАЗИ РОЗГЛЯДАЕТЬСЯ ПИТАНЯ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ДОЗВОЛУ НА КОРИСТУВАННЯ ЗАЛИЗОБЕТОННОЮ(СПОРУДОЮ) ГАРАЖЕМ ГРОМАДЯНИНА Колесник В.М

Оскильки на рази МКП "Архитектурно-будивельний сервис" виришуеться питаня оформлення дозволу на гараж Колесник В М, Ваши звернення не можуть бути виришени позитивно. А также выяснилося что полковник Колесник В.М. является участником боивых действий, но Винницкий штаб воздушных сил где служил КолесникВ.М никогда не участвовал в боивых действиях а именно Колесник В.М. А также Колесник В М приватизировал мусоро-провод как сарай, а мусоро-провод тяниться с 10го-по 1й этаж и это все прошло по БТИ. А теперь внаше тяжолое время когда по городам происходять теракты Колесник В.М требует открыть черный ход настиш(((чтоб ему необходить вокруг дома к гаражу А через этот выход он попадает прямо в служебный гараж))) что был свободный доступ в подьест, а чем это будет гразить неизвестно, И в этом его потдержуют в домууправлении, главный инженер и начальник ЖЕКА 12 Мальченко В.Д.

Вот и поэтой причине мне негде ставить инвалидную прогулочную коляску. Прошу вас мне помоч в этом разобреться и навести порядок в нарушении законов. 

Відповідь:
12 березня 2015

​​За дорученням  виконуючого обов’язки  міського голови  Сергія Моргунова,  Ваше звернення з питання   зберігання  інвалідної  коляски в приміщенні запасного виходу з  під’їзду, розглянуто.

Відповідно до  Правил утримання  жилих будинків та прибудинкових територій  та вимог  нормативних документів з питань цивільного захисту, запасний вихід з будинку має бути вільним у доступі.

За інформацією  адміністрації  МКП «ЖЕК-12», Пасєці  О. П., яка проживає за адресою: вул. Келецька, 136 кв. 121 було вручено ключі від приміщень загального користування  (колясочна) та від приміщення для сушки білизни, що знаходяться в ІV-му під’їзді, для можливості зберігання  інвалідної коляски.

Вкладення