(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/коровій%20валерій%20вікторович_jpg.jpg
Коровій Валерій Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

​Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 11-00 до 12-00
2-й та 4-й понеділок з 15-00 до 16-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
08 лютого 2015

          Ми, мешканці будинку №49 по вул. Стельмаха, протягом листопада 2014 року, неодноразово звертались до МКП ЖЕК-12, до департаменту житлового господарства, до департаменту капітального будівництва, в виконавчий комітет Вінницької міської ради, до державної архітектурно-будівельної інспекції, в прокуратуру  м.Вінниці з проханням  запобігти  порушенню Державних Будівельних Норм та Державних Санітарних Норм, що відбувалися при зведенні великогабаритного контейнерного майданчика загального користування  на відстані 17 м від стін нашого житлового будинку, та на відстані 3 м від зеленої зони відпочинку наших мешканців.

          Результатом звернень було створення спеціальної комісії за участю представників  вищеназваних установ і Державної Санітарно-епідеміологічної Служби та прийнято остаточне рішення не будувати закритий контейнерний майданчик для сміття напроти нашого будинку №49. Крім того, директору департаменту капітального будівництва було рекомендовано вжити заходи по демонтажу встановленої огорожі контейнерного майданчика.

            Однак,  наразі питання залишається не вирішеним. Несучі залізобетонні стійки не демонтовано, а сміттєві баки, в кількості 8 штук, розташовано на відстані 7м від вікон нашого будинку, перед самим входом в під'їзд. Таке розташування смітника просто неприпустиме! Мешканці нашого під'їзду не мають можливості ані знаходитись біля будинку, ані відкрити вікно, щоб провітрити кімнату, оскільки сморід розповсюджується на всю прибудинкову територію. Крім того, біля нашого під'їзду спостерігається постійний потік людей з пакетами, ящиками зі сміттям, з вікон ми бачимо, як навколо сміттєвих баків кучкуються безпритульні, все це створює жахливі антисанітарні умови, розповсюджує сморід, заважає доступу до під'їзду карет швидкої допомоги, таксі та інших соціальних служб. Неймовірно заважає відпочинку у нічний час тривала гучна робота сміттєзбиральної машини «Ековін». На звернення в МКП ЖЕК-12 з проханням віднесення сміттєвих баків на нормативну відстань було отримано відповідь, що питання вирішується, і таке розташування смітника тимчасове. Але пройшло вже 2 місяці і мешканці нашого будинку досі потерпають від жахливої антисанітарії на прибудинковій території та регулярного порушення відпочинку у нічний час. Чому для тимчасового розташування смітника обрано місце перед входом в наш під'їзд?

         Просимо Вас негайно вжити всіх необхідних заходів для вирішення питання перенесення, навіть тимчасового контейнерного майданчика, на нормативну відстань від стін нашого будинку, згідно Державних Будівельних та Санітарно-гігієнічних Норм, а також Закону України «Про охорону навколишнього природнього середовища», згідно, якого громадяни мають право на безпечне для їх життя та здоров'я навколишнє природнє середовище.

          Сподіваємось, що Ваше втручання не дозволить вчинити порушення Прав мешканців нашого будинку. Якщо найближчим часом дане питання не буде вирішене, ми будемо вимушені звертатись до засобів масової інформації, а також маємо намір відстоювати свої Права в судовому порядку.​

Відповідь:
30 грудня 2015

​Відповідь на дане звернення знаходиться в прикріпленому файлі.​

Вкладення