(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/коровій%20валерій%20вікторович_jpg.jpg
Коровій Валерій Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

​Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 11-00 до 12-00
2-й та 4-й понеділок з 15-00 до 16-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
17 грудня 2014

 Шановний Валерій!

18 січня 2015 року у Вінницькому Універмазі (3-й поверх, виставкова зала) пройде благодійна виставка-аукціон «Від дитини для солдата». Чимало небайдужих людей вже відгукнулися на нашу пропозицію та приєдналися до підготовки проекту. Не залишайтеся байдужими!

Майстриня та власниця студії «Творіння рук», рамках благодійної акції «Від дитини для солдата», з усіма бажаючими в'язатиме шкарпетки та рукавички для бійців АТО. Прийди, долучись та зробити свій внесок у благодійну акцію може кожен!

Не дарма фестиваль саме творчості, адже нашу подію не оминули і мистецькі хвилі Вінниччини. Художній навчальний центр для дітей та молоді «Барви України» представив малюнки своїх вихованців для благодійного аукціону «Від дитини для солдата». Тож ви можете не тільки зробити добру справу, але й придбати гарну прикрасу для вашої оселі.

У рамках фестивалю творчості та стилю «Святковий час» проводитимуться танцювальні майстер-класи, з виготовлення прикрас, печива та багато іншого.

Протягом всього місяця у Вінницькому Універмазі триває підготовка до аукціону. Для підготовки аукціону просимо вас забезпечити наших юних майстрів необхідними матеріалами. Нам потрібні нитки та тепла пряжа, фарби та пензлики, папір та картон, клей, в'язальні інструменти, металопрофіль, нейлонові стяжки, нерозливайки, а ще - солодкі подарунки для дітей, які долучились до акції.

З повагою
Відділ розвитку бізнесу
Вінницький Універмаг

Додаткова інформація
адреса: м.Вінниця, пл.Гагаріна 2
e-mail: v.univermag@gmail.com
тел.: (093) 182 68 88, (067) 432 52 66
66-04-66

 

​ 

Відповідь:
29 грудня 2014

​Відповідь на дане звернення знаходиться в прикріпленому файлі.​

Вкладення