(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/броварник%20василь%20михайлович%20-%20начальник%20управління_jpg.jpg
Броварник Василь Михайлович
Директор департаменту, Департамент міського господарства

Вирішує питання розвитку та реформування житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту.​


особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 4-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
28 листопада 2014

Доброго дня!

Звертаюсь до Вас після «чудової ранкової поїздки» на муніципальному автобусі №1 за маршрутом  Зтя лікарня – Зал.вокзал… Кожний ранок – це просто боротьба за виживання – спочатку треба сісти в автобус(на Маяковського  це вже майже неможливо) а потім живим доїхати… І альтернативи немає – маршрутки забиті і не зупиняються.

За останні роки кількість жителів Старого міста значно збільшилася- побудували и будуються новобудови(і це прекрасно!), а розклад і кількість автобусів з 2012 року незмінна…Хтось вирішив, що інтервал руху  автобусів у час пік 12 хвилин – це нормально. Можете не відповідати, а просто  запрошуємо  Вас і керівництво ТТУ проїхатись з 7 до  8-30 разом з жителями в автобусі №1.  

Люди у нас дуже терпеливі, але ж ми не бидло...а коли так добираєшся на роботу, в школу, у садочок- почуваєш себе саме так.

Просимо  в «час пік»  зробити інтервал руху автобусів 5 – 8 хвилин, або збільшити кількість маршруток. Дякую. 

Відповідь:
16 грудня 2014

За дорученням виконуючого обов’язки міського  голови  С.Моргунова  Ваше звернення щодо транспортного забезпечення мешканців району Старого міста, опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв’язку міської ради.

За результатами опрацювання повідомляємо.

На даний час транспортне забезпечення мешканців мікрорайону, де Ви проживаєте, обслуговують автобусні маршрути загального користування в звичайному режимі руху:  №1 «Педучилище – Залізничний вокзал» (6 автобусів великої вмістимості),  №14 «Будинок відпочинку – Залізничний вокзал» (1 автобус великої вмістимості),  №30 «Будинок відпочинку – ВПЗ» (2 автобуси великої вмістимості), та в режимі маршрутного таксі: №1А «Педучилище –         пл. Перемоги»,  №14А «Будинок відпочинку – пл. Перемоги» (по 4 автобуси малої вмістимості на кожному маршруті відповідно).

Розклади  руху зазначених автобусних маршрутів   відпрацьовано  з врахуванням існуючих пасажиропотоків та ефективного використання рухомого складу.

Одночасно повідомляємо Вам, що усі наявні на даний час автобуси комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» задіяні в перевезеннях пасажирів на маршрутах міста. Після надходження нових  автобусів до муніципального автобусного парку комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» буде розглядатись питання щодо збільшення кількості автобусів на автобусних маршрутах міста, в тому числі і на маршрутах, які обслуговують мікрорайон Старе місто.

Вкладення