(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Аладіна Тетяна Михайлівна
Начальник відділу, Архівний відділ

Вирішує питання видачі громадянам довідок соціально - правового характеру.​

Особистий прийом громадян:
Понеділок з 14-00 до 17-30
Четвер з 9-00 до 13-00
вул. С. Ценського, 14​

Звернення:
13 листопада 2014

​Доброго дня!

Управління Пенсійного фонду України в Глибоцькому районі просить надати адресу підприємства Вінницький ПДСП-4 або архів, у якому знаходяться документи за 1977 рік для отримання довідок про факт роботи.Громадянка Репчук Аврора Дмитрівна, 1943 року народження працювала тимчасово асфальтувальником з  04.08.1977 (наказ на прийняття №119 ) по 10.10.1977 ( наказ на звільнення №158-к). У трудовій книжці мають місце виправення у датах наказів.


 

вдячна за допомогу.

Заплітна Галина, начальник відділу пенсійного забезпечення

 

Відповідь:
18 листопада 2014

​     На Ваш запит  щодо надання архівних довідок за період роботи на Вінницькому ПДСП - 4 гр. Репчук Аврори Дмитрівни, повідомляємо наступне.
     Документи з особового складу Вінницького постійно - діючого будівельного поїзду № 4 тресту "Західелеватормлинбуд" знаходяться на зберіганні в архівному відділі Вінницької міської ради.
     Відповідно до чинного законодавства України в сфері надання інформації, необхідно надіслати на адресу архівного відділу міської ради (вул. Соборна, 59 м. Вінниця) адресу проживання гр. Репчук А.Д. для отримання письмової згоди або заборони на обробку, використання та надання третій особі її персональних даних, для здійснення повноважень, пов’язаних із розглядом запиту Пенсійного фонду.

Вкладення