(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Парфілов Олег Михайлович
Начальник відділу, Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності

Вирішує питання організації заходів щодо попередження, ліквідації та мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій.

​Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
11 листопада 2014

​Шановний Олеже Михайловичу! Прошу надати мені перелік організацій та установ куди розсилається рішення виконавчого комітету міської ради щодо призначення  голови комісії  з надзвичайних стуацій та питань техногенно-екологічного характеру м. Вінниці! І як вказане питання вирішувалось в період з 1995 року по 1999 рік! З повагою. Борис Зель.

Відповідь:
01 грудня 2014

     ​За дорученням в.о. міського голови Ваше звернення щодо переліку організацій та установ, яким розсилається рішення виконавчого комітету міської ради щодо призначення голови комісії з надзвичайних ситуацій та питань техногенно  - екологічної безпеки, розглянуто департаментом правової політики та якості міської ради та відділом з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи та режиму секретності, про що повідомляю наступне.  
     За інформацією  відділу з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи та режиму секретності, рішення виконавчого комітету щодо складу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій надсилається сектором документального забезпечення відділу організаційного забезпечення та діловодства апарату міської ради та її виконкому згідно розрахунку розсилки на підприємства, в установи та організації, керівники яких є членами комісії.
     Рішення виконавчого комітету міської ради за минулі роки зберігаються в архівному відділі міської ради. 
     Одночасно повідомляю, що інформація з приводу вирішення вказаного питання в період з 1995 по 1999 роки у виконавчих органах міської ради відсутня.

Вкладення