(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Броварник Василь Михайлович
Директор департаменту, Департамент міського господарства

Вирішує питання розвитку та реформування житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту.​


особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 4-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
27 жовтня 2014

Проживаючи за адресою м. Вінниця вулиця Гонти 43​ фактично неможливо.

По-перше, оскільки освітлення у всьому будинку за те що ми платим відсутнє, на сходових клітках з девяти поверхів  тільки два поверха освітлюється і то самі жителі міняють лампи, хоча як вони можуть бути освітлені сходові клітки, якщо там одні провода без патронів та звісно коридор де знаходяться самі житлові квартири теж Жеком не освітлюються. Поясніть мені будь ласка, як дітям вечером йти зі школи додому при такій темряві, якщо ущкоджені керамічні плитки, що відшарувалися не замінюються. Забивання  вибоїн  у  бетонних  східцях сходів та на площадках не відбувається. Згідно чинного законодавства освітлення повинно бути перед кожними дверима ліфта але воно відсутнє.

По-друге, ніколи не працювали в даному будинку, який складається більше як з 140 квартир два ліфта, працює лише один, чому інший не працює, все літо ремонтували його і так не привели у придатність за щот сплачуємо?

По третьє, прибирання те за що ЖЕК нараховує не здійснюється в повному обсязі сходові клітки доволі часто брудні, а самі коридори де знаходяться самі квартири взагалі не прибираються. А миття вікон та сходів тут теж відсутнє.

Прошу усунути недоліки даного ЖЕКу так як він повинен замінювати лампи, патрони, ремонт розеток та вимикачів, заміна освітлювальної електропроводки, що зробилася непридатною і так далі.  

Відповідь:
02 лютого 2015

Ваше звернення розглянуто департаментом житлового господарства.

Повідомляю, що на замовлення департаменту міського господарства ВМКП «Вінницяміськліфт» виконано роботи  по  модернізації (реконструкції) ліфта житлового будинку по вул. Гонти, 43.

Крім цього, ДП «ВЕТЦ» проведено позачерговий технічний огляд  даного ліфта та надано дозвіл на продовження терміну експлуатації ліфта після проведеної модернізації. На даний час роботу ліфта житлового будинку по вул. Гонти, 43 відновлено.

Вкладення