(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мончак Юлія Вікторівна
Начальник відділу, Відділ у справах молоді та туризму

​Вирішує питання створення умов для самореалізації молоді та підлітків, активного їх залучення до суспільного життя територіальної громади міста, організації змістовного дозвілля за місцем проживання та у місцях масового відпочинку, розвитку туризму, покращення якості туристичних послуг.​


Особистий прийом громадян:
1, 2, 3, 4 понеділок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
24 жовтня 2014

​В парке Горького этим летом побывали сотни тысяч гостей города и туристов с других регионов которые приезжают в наш город посетить фонтан "Рошен". Но неужели так тяжело привести в порядок наши туалеты или хотя бы установить платные био туалеты. Ужас творится в нынешних. Заведите туда представителей горисполкома вместе с директором парка, и покажите ми наш туризм. Позор.

Відповідь:
12 листопада 2014
     За дорученням виконуючого обов’язки міського голови Сергія Моргунова, Ваше звернення щодо облаштування ЦПКіВ ім. Горького громадськими вбиральнями розглянуто Департаментом комунального господарства та благоустрою.
     З цього приводу повідомляємо, на теперішній час на замовлення департаменту комунального господарства та благоустрою виготовляється проектна документація по встановленню блоків контейнерів модульного типу(громадських вбиралень) з підведенням до них комунікацій  електропостачання, водопостачання, та водовідведення.
    Після виконання проектних робіт департаментом буде заплановано виконання по встановленню блоків контейнерів модульного типу з підведенням до них інженерних комунікацій.

Вкладення