(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кістіон Володимир Євсевійович
Перший заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

Особистий прийом громадян:
Четвер з 09-00 до 12-00​
Кімната особистого прийому №1​

Звернення:
20 жовтня 2014

​Доброго дня, Володимире Евсеєвичу!
Звертаємось до Вас з надією що місьрада все ж почнете щось робити, а не просто обіцяти.
Чому ніхто нічого не робить?Як міськрада знаходить час і кошти щоб зробити капітальний ремонт прибудинкових територій в інших частинах міста і НЕ МОЖЕ ЗРОБИТИ ЯМКОВИЙ РЕМОНТ ПІДЇЗДНОЇ ДОРОГИ ДО НАШИХ БУДИНКІВ????!
Ми, жителі квартир №35-41 по вул.Червоних Партизан,6( два нижніх підїзди з боку вулиці Свердлова)  та жителі приватних будинків за адресою ву. Свердлова,№ 96,№98,№100 та №102 звертаємось до Вас ось по такій причині.
Вже другий рік підряд ми звертаємось в Міську раду з вимогою, щоб нам відремонтували дорогу, яка веде від вул.Свердлова до наших будинків і аж до будинку по ЧервонихПартизан,6.
МІСЬКРАДА ЧЕКАЄ СНІГУ ЩОБ ЗНОВУ НІЧОГО НЕ РОБИТИ, А КОШТИ РОЗДІЛИТИ ПО КИШЕНЯМ?
Міськрада обіцяла в особі ЛАВРІКА ОЛЕГАВОЛОДИМИРОВИЧА  провести ремонт, але досі ніхто нічого не робить- ДЕ КОНКРЕТНІ ДІЇ?.
Прибудинкові території  ремонтують ПО ВСЬОМУ МІСТУ, відремонтували  вулицю Міліційну, відремонтовано і перероблено виїзд з Червоних Партизан на Свердлова тільки під’їзна дорога  дорогу, яка знаходиться посередині між Міліційною і Червоних Партизан ремонтувати не думають.
В разі відсутності дій місьради  ми будемо змушені починаючи з 01.11.2014 заблокувати в’їзд для сміттєвоза на нашу дорогу. СПРОБУЄМО ХОЧ ЯКОСЬ ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА НАШУ ПРОБЛЕМУ .

Відповідь:
30 жовтня 2014

​Відповідь на дане звернення знаходиться в прикріпленому файлі.​

Вкладення