(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Броварник Василь Михайлович
Директор департаменту, Департамент міського господарства

Вирішує питання розвитку та реформування житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту.​


особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 4-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
20 жовтня 2014

​Здравствуйте , меня возмутила статья ''В Виннице маршрутка №29а будет ездить по новой схеме.'' У меня к Вам вопрос Вы пробовали доехать с Тяжилова на Соборную без 29 маршрута в тролейбусе , тогда возьмите и попробуйте. То его нет , то он опаздывает и какой интервал между маршрутами . Я каждый месяц с детьми еду на Соборную в поликлинику и это наблюдаю на собственной шкуре. когда прходиться по часу ждать тролейбус , поэтому еду на маршрутке . А впереди зима и один ребенок у меня инвалид. Возьмите проедьте с 11-00 до 15 -00 и посмотрите как они часто ходят в это время. Или на Вишенку , я уже молчу за район муниципального рынка , хорошо расуждать сидя в кабинетах , попробуйте на практике поездить.


 


 

Відповідь:
17 листопада 2014

​     Департаментом енергетики, транспорту та зв’язку міської ради розглянуто Ваше звернення щодо автобусного маршруту в режимі маршрутного таксі №29А «Пирогово – вул. Чехова».
     Повідомляємо про те, що за результатами дослідження пасажиропотоку вищезазначеного автобусного маршруту, попередньо проведеного фахівцями Вінницького національного технічного університету, прийнято рішення щодо внесення змін у його схему руху шляхом скорочення до зупинки «Вул. Чехова».
     Разом з цим, для покращення транспортного сполучення мікрорайону «Тяжилів», починаючи з вересня місяця поточного року, комунальним підприємством “Вінницька транспортна компанія” було збільшено випуск рухомого складу електротранспорту на відповідних тролейбусних маршрутах. Так, фактичну кількість тролейбусів на маршрутах № 4 «Вул. Лугова –Вишенька» (інтервал руху 12 - 14 хв.) та № 7 «Залізничний вокзал –вул. Лугова» (інтервал руху 7 - 9 хв.) збільшено на 3 (з 6 до 9) та 1  (з 7 до 8) тролейбуси відповідно.
     Беручи до уваги вищенаведене, інформуємо про те, що наразі, інтервали руху та кількість рухомого складу муніципального транспорту, задіяного для пасажироперевезень мешканців мікрорайону «Тяжилів», відповідає наявному пасажиропотоку.

Вкладення