(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мисловська Аліса Олександрівна
Директор департаменту, Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

Вирішує питання забезпечення інформованості членів територіальної громади і зовнішніх аудиторій через ЗМІ й інші канали масових комунікацій про цілі та результати роботи Вінницької міської ради.​


Особистий прийом громадян:
1-й вівторок з 17-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
11 жовтня 2014

​Добрій день мене цікавить таке питання чи може помічник  вихователя у садочку розмовляти російською мовою з дітьми ,в той час коли ми живемо в Україні, а діти з малку мають вивчати рідну мову. тим паче що ДНЗ це дошкільний навчальний заклад ?

Відповідь:
22 жовтня 2014
     Департаментом освіти Вінницької міської ради Ваше звернення  стосовно використання російської мови помічником вихователя в  дошкільному навчальному закладі № 46 розглянуто. По суті повідомляємо наступне.
     Відповідно до  статті 7 Закону України «Про дошкільну освіту» одним із завдань дошкільної освіти є виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до  родини,  поваги  до народних  традицій і звичаїв, державної мови,  регіональних  мов  або  мов  меншин  та  рідної мови, національних  цінностей  Українського  народу,  а  також цінностей інших націй і  народів.
     Відповідно до  статті10 Закону України «Про дошкільну освіту» мова  у  дошкільній  освіті  визначається  статтею  20 Закону України «Про засади державної мовної політики», а  саме: обов'язковість застосування державної мови чи сприяння її використанню у тій чи інший сфері суспільного життя не повинні тлумачитися як заперечення або применшення права на користування регіональними мовами або мовами меншин у відповідній сфері та на територіях поширення.
     Водночас повідомляємо, що завідуючій дошкільним навчальним закладом  № 46 вказано на посилення контролю за використанням державної мови у закладі усім персоналом.

Вкладення