(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Броварник Василь Михайлович
Директор департаменту, Департамент міського господарства

Вирішує питання розвитку та реформування житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту.​


особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 4-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
21 вересня 2014

​Доброго дня!

Дякуємо за запуск нового муниціпального транспорту по маршруту №2.

Скажіть будь-ласка, коли будуть ходити нові муніципальні автобуси на хутір Шевченка, де знаходиться ПТУ-2, тернопільська академія, рошеновські бази і проживає багато люду? Чому необгрунтовано на самий короткий маршрут №9 підняли ціну проїзду до 3 грн.?

P.S. Дякую що так ВВІЧЛИВО ПРОМОВЧАЛИ на моє попереднє звернення.

Відповідь:
23 жовтня 2014
     Департаментом енергетики, транспорту та зв’язку міської ради опрацьоване Ваше звернення щодо тарифів на проїзд на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №9А «Залізничний вокзал – Хутір Шевченка» та транспортного забезпечення району «Хутір Шевченка».
     Повідомляємо Вам про те, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать встановлення в порядку і межах, визначених законодавством, тарифів на побутові, комунальні, транспортні та інші послуги.
     За результатами поданих заяв та розрахунків від перевізників, враховуючи значне збільшення вартості паливно-мастильних матеріалів, підвищення мінімального розміру заробітної плати, підвищення цін на запасні частини та матеріали, виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення від 17.07.2014 р. №1589 «Про  внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 31.01.2012 р. №203», відповідно до якого встановлено економічно обґрунтовані тарифи  на  перевезення  пасажирів на автобусних маршрутах загального користування  в  режимі  маршрутного таксі в м. Вінниці. Відповідно до даного рішення тариф на проїзд на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі  №9А  «Залізничний вокзал – Хутір Шевченка» складає  2,75 грн. Одночасно повідомляємо що на більшості маршрутів маршрутного таксі міста  тариф на проїзд складає 3,00 грн.
     В даний час транспортне обслуговування району «Хутір Шевченка» забезпечується автобусними маршрутами загального користування в режимах маршрутного таксі №2Б «пл. Шкільна – ВПЗ» 12 автобусів з інтервалом руху 6-8 хв. та №9А «Залізничний вокзал – Вантажна станція» 2 автобуси з інтервалом руху 10-12 хв., в звичайному режимі руху №9 «Залізничний вокзал – Вантажна станція» 2 автобуси з інтервалом руху 10-12 хв.
     Одночасно повідомляємо, сьогодні усі автобуси муніципального автобусного парку задіяні в перевезеннях пасажирів на автобусних маршрутах міста, при надходженні нових автобусів великої місткості буде опрацьовуватись питання щодо залучення їх на потреби транспортного обслуговування району «Хутір Шевченка». ​

Вкладення