(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Броварник Василь Михайлович
Директор департаменту, Департамент міського господарства

Вирішує питання розвитку та реформування житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту.​


особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 4-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
19 вересня 2014

​В зв'язку з початком навчального року і, як наслідок, збільшенням кількості пасажирів по маршруту №24 "Вишенька-Бучми" прошу забезпечити заміну автобусів марки "Богдан" на муніципальні автобуси. Були щирі сподівання, що Ви надасте додаткові автобуси (або заміните "Богдани") на початку вересня. О 7-53 в автобус "Богдан" цього маршруту на зупинці біля магазину "Хуторянка" та наступних зупинках в напрямку центра міста неможливо зайти. Маленькі діти та їхні батьки змушені довго чекати наступного автобуса, витрачати зайві кошти та спізнюватись на роботу. Висловлюю щирі сподівання, що Ви розглянете моє звернення позитивно і мешканцям не доведеться збирати чергові збори. Дякую.

Відповідь:
17 жовтня 2014

​     Департаментом енергетики, транспорту та зв’язку опрацьовано Ваше звернення щодо можливості заміни на автобусному маршруті загального користування в звичайному режимі руху № 24 «Вул. Бучми (ліс) – Вишенька» автобусів середньої пасажиромісткості марки «Богдан» на муніципальні автобуси великої пасажиромісткості.
     Повідомляю про те, що перевезення пасажирів на вищезазначеному автобусному маршруті забезпечує 4 (чотири) одиниці автобусів, з яких – два великої та два середньої пасажиромісткості.
     Для покращення якості пасажироперевезень у поточному році Вінницькою міською радою здійснено закупівлю 30 нових автобусів великої пасажиромісткості, з яких, наразі, заводом – виробником вже поставлено до міста 15 автобусів.
     Після отримання усієї партії зазначених автобусів у повному об’ємі планується збільшення кількості рухомого складу на деяких автобусних маршрутах нашого міста, у тому числі й на автобусному маршруті загального користування в звичайному режимі руху № 24 «вул. Бучми (ліс) – Вишенька».
     Додатково інформую про те, що, наразі, увесь наявний рухомий склад  муніципального автобусного парку КП «Вінницька транспортна компанія» задіяний на автобусних маршрутах міського пасажирського транспорту.

Вкладення