(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Броварник Василь Михайлович
Директор департаменту, Департамент міського господарства

Вирішує питання розвитку та реформування житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту.​


особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 4-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
14 вересня 2014

                      ​Шановний Василю Михайловичу!

          Повторно звертаю Вашу увагу на те, що так добре задумана система електронних платежів не працює належним чином, а Ваша обіцянка нараховувати оплату комунальних послуг у відповідності з введеними показниками лічильників не виконується. І справа не в сбої системи , а у втручанні людини.

          На підтримку своїх слів наведу факти. 28 серпня 2014 р., у п'ятницю, я скористалась телефоном (а не компьютером, як минулого разу) для передачі показників лічильників. В понеділок 09 вересня отримала рахунок, у якому не співпадали із введеними вже не тільки показники води, але й світла: ВОДА введено 3305, у рахунку - 3300; СВІТЛО введено 013728, у рахунку - 013731.               Це дає мені підставу вважати причиною невідповідності між показниками втручання людини, а не сбій програми. Розібратись хто саме коректує показники та намагається дискредитувати гарну справу вже Ваш обов'язок. А я зі свого боку не дам Вам спокою, поки Ви не наведете порядок, можете бути впевнені.

Відповідь:
30 вересня 2014
     Ваше звернення щодо роботи системи збору показників лічильників розглянуто.
     З липня 2014р. у місті запроваджено  нову систему збору показників квартирних лічильників, що максимально має спростити процес розрахунків за спожиті комунальні послуги. Даний пілотний проект на першому етапі поширюється тільки на послуги холодного і гарячого водопостачання та газу.
     Для передачі показників квартирних лічильників 29 серпня 2014р. Ви скористалися автоматизованою системою прийому показників з використанням телефону у тональному режимі (за номером 500-160). При передачі показників лічильників Вами було вказано особовий рахунок послуги з газопостачання. Так як, особовий рахунок по холодній воді у мешканців приватного сектору не співпадає з особовим рахунком по газу, тому даний показник не був врахований.
     ТОВ «ЦМСУ», що супроводжує дану систему збору показників, врахує та внесе відповідні зміни у програмне забезпечення з обробки показників лічильників по приватному сектору для запобігання подібних ситуацій у подальшій роботі.

Вкладення