(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кістіон Володимир Євсевійович
Перший заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

Особистий прийом громадян:
Четвер з 09-00 до 12-00​
Кімната особистого прийому №1​

Звернення:
10 вересня 2014

Доброго дня! Звертаюсь до Вас за допомогою. Мою дитину не прийняли до дитячого садка № 5 в місті Вінниця. В січні 2013 року зареєструвались у черзі до вступу в групу раннього віку на 2014 рік присвоєний номер 24. Статус не змінювався до липня місяця, після чого в черзі ми змінювались декілька разів з 24 на 19, потім 10 та 7. В подальшому статус не змінювався. Я 20.08.2014 року звернулась до завідуючої дитячого садку № 5 з питанням, коли збирати усі документи для подачі письмової заяви для реєстрації в ДНЗ, на що мені відповіли, дитина в цьому році до садочку не потрапить, пояснивши це тим, що взяли 11 пільговиків.( В дану групу прийняли 28 дітей, я в черзі була 24) Дитині в січні 2015 року виповнюється 3 роки, заява про отримання дикретної відпустки закінчується 22 січня 2015 року, щоб не втратити робоче місце я змушена вийти на роботу!
Після того як нам відмовили в зарахуванні до дитячого садка, ми звернулись в прозорій офіс міста Вінниці, на що нам відповіли "На дане питання в нас немає відповіді" тобто вони не можуть пояснити причини не зарахування дитини до ДНЗ, в подальшому ми звернулись до головного представника департаменту освіти міста Вінниці на що отримали таку ж відповідь! Куди звертатись в подальшому ми не знаємо!
Також хочу доповнити, що згідно п.п. 3.9 Порядку прийому дітей ДНЗ, положень про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей до ДНЗ міста Вінниці(а саме прийом пільговиків 1:10)тобто ми 24 то в крайньому разі ми мали бути 27, тобто мали бути прийняті до ДНЗ №5.
Прізвище дитини Урбан Платон Констянтинович, мати Урбан Олена Василавна.
ПРОШУ ВАС ДОПОМОГТИ В ВИРІШЕНІ ДАНОГО ПИТАННЯ!
З ПОВАГОЮ Урбан Олена. ​

Відповідь:
03 жовтня 2014
Відповідь на дане звернення знаходиться в прикріпленому файлі.​

Вкладення