(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Ласкавчук Тетяна Василівна
Директор департаменту, Департамент кадрової політики

Вирішує питання кадрового менеджменту у виконавчих органах міської ради та підпорядкованих міській раді комунальних підприємствах та бюджетних установах.

Особистий прийом громадян:
1-а п'ятниця з 16-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
14 серпня 2014

Помогите всем приютам города Винницы они нуждаються в вас!!!!!!!!!!!!!!

Очень много бродячих животных которые требуют ухода, а приюты не могут брять иза нехватки вредств (еда, вальеры, будки, лекарства)!!!!!!!

​ВИННИЦКИЙ  ПРИЮТ ДЛЯ БЕЗДОМНЫХ СОБАК "ПЛАНЕТА"

частный мини-приют "Вторая жизнь"

Приют для животных "ОСТРОВОК"

http://vk.com/club41046075

http://pet.at.ua

https://vk.com/club64716368​​

Відповідь:
27 серпня 2014

​     За дорученням секретаря міської ради Ваше звернення, щодо надання допомоги притулкам для безпритульних тварин на території м. Вінниці, розглянуто департаментом.
     Повідомляю, що відповідно до «Програми охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Вінниці на 2013 – 2020 рр.» затвердженої рішенням міської ради від 31.05.2013 № 1292  притулки для безпритульних тварин можуть бути приватними та муніципальними.
     Приватний притулок – це притулок, створений благодійними організаціями, мешканцями міста та утримується за рахунок власника притулку та благодійних внесків населення.
     Муніципальний притулок – це притулок створений міською радою та утримується за рахунок міського бюджету, благодійних внесків населення, юридичних та фізичних осіб.
     Тому, утримання притулків для тварин «Друге життя» та «Островок» здійснюється виключно за рахунок власника притулку та благодійних внесків населення.
     Відповідно до цієї ж Програми у міському бюджеті щорічно передбачаються кошти  виключно на ветеринарні послуги для тварин, що утримуються у притулку для безпритульних тварин БО ВОБФЗТ «Планета». Роботи, щодо функціонування даного притулку, здійснюються керівництвом благодійного фонду.​

Вкладення