(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Броварник Василь Михайлович
Директор департаменту, Департамент міського господарства

Вирішує питання розвитку та реформування житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту.​


особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 4-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
11 серпня 2014

​                                               Шановний Василь Михайлович!

        Мені сподобалось анонсоване Вами удосконалення системи комунальних платежів за комунальні послуги через Інтернет, тому я вирішила одразу цим скористатись. 30 липня я ввела показники лічильників газу води та електроенергії в нову запропоновану форму. Проте отриманий невдовзі рахунок мене засмутив, в звязку з чим виникли до Вас наступні питання.

        Чому показник витрат холодної води 3300 не було враховано, а замість цього нарахована плата по нормативу витрат на всіх прописаних в будинку, що в 3,3 рази перевищує плату по лічильнику? Хто зробив виправлення та з чийого наказу? Як Ви покарали винних? Які заходи Ви будете вживати для недопущення подібних ексцесів? 

Відповідь:
11 вересня 2014
     Ваше звернення на сайт департаменту міського господарства з приводу неврахування показника  лічильника холодної води,  розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв’язку міської ради.
     Причиною того, що не було враховано показник холодної води стала технічна помилка, яка призвела до збою  програми. В результаті збою програми, нарахування за послуги водопостачання та водовідведення буд. № 4 по вул. Пугачова помилково було проведене по середньодобовому водоспоживанню.
     Після виявлення помилки, 11.08.2014р. підприємством «Вінницяоблводоканал» виконано перерахунок на 32,81 грн, з помилково нарахованої 47,15 грн.
     Надалі, під час проведення нарахувань за комунальні послуги,  будуть вживатися всі можливі заходи для уникнення помилок та неточностей.

Вкладення