(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кудлаєнко Сергій Володимирович
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.

Особистий прийом громадян:
2-а та 4-а п’ятниця з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
07 серпня 2014

​Відвідував з сімею міські пляжі  та спостерігав як так звані рятувальники катаются  на човні незвертаючи увагу на людей у воді . А на пляжу Гонти взагалі торгуют різними напоями та збирают кошти за жалкий дитячий батут 10г за 10минут .На питання чи мают юнаки документи на виріб та документи на законий бізнес відповіли що один телефоний звонок позбавить мене від такої цікавості !!! А Ви ще в європу мрієте  наведіт порядок , вирвіт очеред , зберіт мусор, визначте покащиками глубину . тоді будуйте свій підозрілий бізнес .... Да да юнаки в желетках рятувальників могли довести до ладу своє робоче місце!​

Відповідь:
29 серпня 2014

​     За дорученням секретаря міської ради, Ваше звернення, щодо незадовільної роботи рятувальників на пляжах міста та неправомірно розміщеного батуту на пляжі, який знаходиться біля вул. Гонти, опрацьоване виконавчими органами міської ради, в зв’язку з чим, роз’яснюємо наступне.
     Відповідно до наказу № 272 від 03.12.2001р.  Міністерства  України  з питань  надзвичайних  ситуацій та  у  справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об'єктах України» рятувальники здійснюють  спостереження за відпочинком людей на водних об’єктах,  як на воді з човна біля показників глибини позначених буями так і з берегової частини зони відпочинку «Гонти».
     Повідомляємо Вам, що балансоутримувачем пляжів м. Вінниці являється КП «Комбінат комунальних підприємств».
     Крім того, за інформацією департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради, територія пляжу та акваторія в межах пляжу щоденно утримується в належному санітарному стані.                                                                                                                                                                                     
     Також повідомляю, що на даний час дитячий батут  демонтований.

Вкладення