(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кудлаєнко Сергій Володимирович
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.

Особистий прийом громадян:
2-а та 4-а п’ятниця з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
02 серпня 2014

​Сергій Володимирович.я.мешканка хутора Шевченка.хочу запитати.куди нам дівати сміття.яке відмовляються брати при вивозі побутового сміття?Мені що.щоб вивезти старе крісло визивати окреммий автомобіль?

Відповідь:
06 серпня 2014

​     Ваше звернення, щодо порядку збору та вивезення великогабаритних відходів, повідомляю.
     Виконавець послуг зі збору та вивезення побутових відходів з території Вашого квартального комітету вивіз великогабаритних відходів здійснює у визначений день збору та вивезення побутових відходів.
     Однак, якщо при зборі та вивезення побутових відходів спецавтотранспорт переповнений, Ви маєте можливість домовитись із інспектором, який контролює порядок збору та вивезення побутових відходів, здійснити вивіз великогабаритних відходів у інший час.
     В подальшому, якщо виконавець послуг відмовиться здійснювати збір та вивіз великогабаритних відходів, пропоную Вам звертатись до Відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» за тел. 15-60.

Вкладення