(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кудлаєнко Сергій Володимирович
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.

Особистий прийом громадян:
2-а та 4-а п’ятниця з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
01 серпня 2014

​День добрый! 

Считаю, что необходима проверка магазина Эко маркет на Коцюбынського 30. 

На витрине стоят цвелые ананасы.

В отдели кулинарии, на продуктах сидят мухи, в этом же отдели, 

на курином стегно была плесень.

В овощном отдели, много гнелых фруктов , овощей по которых 

ползают насикомые.

Огромная просьба, принять меры к владельцам этого магазина.

Відповідь:
06 серпня 2014

​     На Ваше звернення щодо порушень норм санітарного законодавства дирекцією магазину «Еко-маркет», що розташований по пр. Коцюбинського, 70, надаємо наступні роз’яснення.
     В зв’язку з тим, що здійснення контролю за дотриманням санітарних норм та вжиття відповідних заходів, в разі їх порушення, відноситься до компетенції санітарно-епідеміологічної служби, Департаментом адміністративних послуг міської ради на адресу міської СЕС направлено лист з проханням провести відповідну перевірку вказаного у зверненні торгівельного об’єкту, та вжити заходи адміністративного впливу до відповідальних осіб в разі виявлення порушень.
     Повідомляємо також, що відповідно до ст. 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду у сфері господарської діяльності», позаплановий захід (по зверненню мешканців) з приводу порушень санітарного законодавства може бути здійснений лише за наявності згоди центрального органу виконавчої влади.
     Враховуючи вищевикладене, міським управлінням ГУ ДСЕС буде здійснено клопотання про проведення перевірки магазину  «Еко-маркет». Вразі отримання відповідного дозволу, фахівцями Вінницького міського управління ГУ ДСЕС у Вінницькій області буде забезпечено розгляд даного звернення з подальшим реагуванням згідно вимог чинного законодавства.
     Повідомляємо також, що з адміністрацією об’єкту торгівлі проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо необхідності суворого дотримання санітарних норм та правил і забезпечення належного санітарного стану, як в торговому залі, так і на прилеглій до закладу території.

Вкладення