(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кудлаєнко Сергій Володимирович
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.

Особистий прийом громадян:
2-а та 4-а п’ятниця з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
30 липня 2014
​Шановній Сергій Володимирович!
Хочу звернути вашу увагу на ринок Папаніна 1, магазин №4 
«ПП Бондарук», грязь і анти-санітарні умови в яких продають продукти харчування.
При покупці продуктів 29.07.14 я побачила наступне,  при вході в магазин лежали
2 ящики з ковбасою зеленого кольору, яка продавалася, без холодильника,
температура зовнішнього повітря цього дня  була 32 градуси
ковбаса, яка було  на вітрині, на ній сиділи багато мух.
У цьому ж магазині на рибі мойва та ж картина з мухами,
холодільники та вітрини дуже грязні.  Прошу  вас прийняти заходи до власників цього магазина.
Відповідь:
27 серпня 2014

     ​Ваше звернення щодо порушень норм санітарного законодавства дирекцією магазину № 4 «ПП Бондарук», що знаходиться по вул. Папаніна 1, розглянуто департаментом адміністративних послуг, в зв’язку з чим, надаємо наступні роз’яснення.
     В зв’язку з тим, що здійснення контролю за дотриманням санітарних норм та вжиття відповідних заходів, в разі їх порушення, відноситься до компетенції санітарно-епідеміологічної служби, Департаментом адміністративних послуг міської ради на адресу міської СЕС направлено лист з проханням провести відповідну перевірку вказаного у зверненні торгівельного об’єкту, та вжити заходи адміністративного впливу до відповідальних осіб в разі виявлення порушень.
     Повідомляємо також, що відповідно до ст. 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду у сфері господарської діяльності», позаплановий захід (по зверненню мешканців) з приводу порушень санітарного законодавства може бути здійснений лише за наявності згоди центрального органу виконавчої влади.
     Враховуючи вищевикладене, міським управлінням ГУ ДСЕС буде здійснено клопотання про проведення перевірки вказаного Вами магазину. У разі отримання відповідного дозволу, фахівцями Вінницького міського управління ГУ ДСЕС у Вінницькій області буде забезпечено розгляд даного звернення з подальшим реагуванням згідно вимог чинного законодавства.
     Повідомляємо також, що з адміністрацією об’єкту торгівлі проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо необхідності суворого дотримання санітарних норм та правил і забезпечення належного санітарного стану, як в торговому залі, так і на прилеглій до закладу території.

Вкладення