(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кудлаєнко Сергій Володимирович
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.

Особистий прийом громадян:
2-а та 4-а п’ятниця з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
18 липня 2014

​Добрий вечір я звертаюсь до вас з дуже великим проханям,я проживаю по вул Репіна33/4 біля нашого дому е маленька дорога яка веде до міського пляжу "хімік" кожен,день вечір ніч їздять машини як і громадського обслуговування так і рестораного  , і вони буксують,бувае що і допомагаем витягувати своїм транспортом,в мене і в половини водіїв міста Вінниці е велике прохання зробіть нам цей кусочок дороги, тут не багато метрів 100,щоб можна було проїхати дитячим транспортом  так і легковим і грузовим транспортом.я дуже сподіваюсь на вашу Допомогу.на все добре

Відповідь:
13 серпня 2014
     Департамент комунального господарства та благоустрою розглянув Ваше звернення з приводу ремонту покриття спуску від будинку №33 по вул. Рєпіна в напрямку пляжу «Хімік».
Працівниками департаменту комунального господарства та благоустрою вивчався стан дорожнього покриття вказаної у Вашому зверненні ділянки. Рельєф заїзду складний, він складається із крутого та затяжного схилу.
     Ремонт дорожнього покриття даного схилу щебеневою сумішшю, враховуючи досить великий кут схилу, проблему заїзду автотранспорту вирішить лише тимчасово. На сьогоднішній день єдиним вирішенням даного питання є асфальтування даної ділянки.
     В зв’язку з обмеженим фінансуванням і значним обсягом ремонтних робіт на магістральних та основних вулицях міста, по яким рухається пасажирський транспорт, виконати дані роботи в поточному році не має можливості.  
    Водночас повідомляю, що довгостроковий план розвитку міста Вінниці передбачає влаштування поліпшеного твердого покриття на всіх дорогах, але, на сьогоднішній день, видатки міського бюджету на виконання робіт по асфальтуванню вулиць приватного сектору першочергово будуть призначатись на ті об’єкти, на яких мешканці погодились на співфінансування.
     Питання співфінансування повинно вивчатись мешканцями спільно із головою даного квартального комітету. Вирішується питання доцільності проведення асфальтування вулиці до прокладання мереж водопостачання та каналізації по ній (якщо вони не прокладені).
     Про прийняте на загальних зборах мешканців вулиці рішення повідомляють асоціацію органів самоорганізації населення м. Вінниці для можливого включення даного об’єкта в план господарської діяльності на наступні роки.

Вкладення