(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кудлаєнко Сергій Володимирович
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.

Особистий прийом громадян:
2-а та 4-а п’ятниця з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
16 липня 2014
Доброго дня Сергій Володимирович!!Звертаюся до Вас зі скаргою на ЖЕК №12..Я вже три дні викликаю електрика через чиспетчера і так ніхто і не прийшов((я відмініла свої зустрічі важливі,а в ЖЕКу мені говорять-прийде чекайте,потім кажуть багато роботи,а потім знову ждіть,так як всі у відпустках...я звернулась до них з таким проханням,щоб прийшли перевірили лічильник,так як хтось до нього підключився ,не було пломби,і плачу я багато за світло чим мала б платити...так як не приходить електрик,я схиляюся до думки,що  цей електрик і допомагає комусь красти світло(((Велике дякую!!!Розберіться Будь ласка,тому що цей лист може піти далі.З повагою Вікторія.
Відповідь:
18 серпня 2014

​     Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернеННЯ щодо проведення обстеження лічильника електричної енергії  квартири  №  45 будинку № 10 по  вул. В. Інтернаціоналістів, за відповідним дорученням, розглянуто.
     За повідомленням експлуатуючої будинок організації  МКП «ЖЕК № 12» 15.07.2014 р. та 23.07.2014 р. повторно, у Вашій присутності, було проведено обстеження електричного щитка,  що розташований на 3-му поверсі 2-ого під’їзду будинку № 10 по вул. В.Інтернаціоналістів. За результатами оглядів  зазначеного електричного щитка додаткових підключень до лічильника електричної енергії квартири № 45 вищевказаного будинку не виявлено.

Вкладення