(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кістіон Володимир Євсевійович
Перший заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

Особистий прийом громадян:
Четвер з 09-00 до 12-00​
Кімната особистого прийому №1​

Звернення:
15 липня 2014

Шановний Кістіон Володимир Євсевійович, звертаюся до Вас від імені мешканців будинку, що знаходиться на проспекті Юності 31, зі скаргою на облаштування прибудинкової території, а саме «заасфальтованої дороги», з першого по восьмий під’їзди.

Суть проблеми така, що наш будинок знаходиться в низині і під час дощу з під’їзду вийти не забруднившись, просто не можливо, через велике скупчення води, після кожного дощу, увесь бруд і болото стікають під наші під’їзди і декілька днів ми маємо чекати доки воно не підсохне, щоб ми могли нормально ходити. Нас просто несказанно дратує, коли комунальні служби не виконують свій обов’язок, ми оплачуємо ці величезні тарифи і навзаєм не отримуємо людських умов пересування.

Було громадське обговорення даної проблеми і запропоновано зробити водовідвід, який буде оптимальним з огляду на вартість виконаної роботи, а ніж заново асфальтувати територію, щодо асфальтування, то воно було зроблено декілька років тому і не відповідає ніяким нормам, тому що виконано настільки огидно, що через деякий час знову утворились ямки по два метри у діаметрі, у які збирається болото і дощова вода і вийти з під’їзду після дощу – це справжнє акробатичне випробування.

З огляду на вище наведене, прошу Вас вирішити дану проблему, так як це співпадає з Вашими посадовими обов’язками, якщо дана проблема не буде вирішена – можливо Ви не достойні такої посади!

Відповідь:
06 серпня 2014

​Відповідь на дане звернення знаходиться в прикріпленому файлі.​

Вкладення