(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кудлаєнко Сергій Володимирович
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.

Особистий прийом громадян:
2-а та 4-а п’ятниця з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
11 липня 2014
Доброго дня! Звертаюсь до вас з приводу фірми "Долина Плюс" , що займається продажем питної води на розлив по місту. Хочу повідомити, що дана фірма проводить виїзну торгівлю по місту без оформленої належним чином дозвільної документації, з порушенням правил дорожньго руху і санітарних норм. Одне із місць де вони проводять виїздну торгівлю - вул.Салтикова-Щедріна 110 маг. "Діброва" на парковці біля проїзжої частини, що становить загрозу для життя покупців їхної продукції (мною визивався наряд даї по телефону 102), також порушуються санітарні норми при розливі води біля проїзжої частини. А саме головне на прохоння надати дозвільну документацію на виїздну торгівлю були надані документи які вже більше року недійсні (було виявлено шляхом консультації по телефону гарячої лінії міської ради), також немає узгодженого маршрутного листа. 
Прошу прийняти міри до даної фірми, яка проводить виїздну торгівлю по місту без дозвольної документації , з порушеннями, а також на приватній території підприємців, на праковках автотранспорту біля проїзжої частини. На усі зауваження та прохання звільнити приватну територію працівники даної фірми нагло посміхаються і не реагують.

 
Контакти даної фірми:  http://dolina-plus.com.ua/vn.php
                                   Україна, м. Вінниця, Вінницька обл., 

Вінницький район., село Якушенці, 
вул. Барська №10

 

Факс:  +38-03737-4-44-40​

Відповідь:
08 серпня 2014

​     На Ваше звернення щодо діяльності пересувного об’єкту торгівлі з продажу питної води, що знаходиться по вул. Салтикова-Щедріна, біля будинку №110,  маг. «Діброва», надаємо наступні роз’яснення.
     Фахівцями ДАП здійснена перевірка вантажного автомобільного транспорту на предмет наявності необхідних дозвільних документів для здійснення підприємницької діяльності, та встановлено, що підстав для її припинення немає.
     З суб’єктом господарювання проведена роз’яснювально-профілактична робота та попереджено про необхідність термінового вжиття заходів щодо утримання належного санітарного стану при розливі води, в результаті чого, керівництво вищевказаного об’єкту зобов’язалось контролювати дане питання з метою недопущення в подальшому порушених питань у зверненні.
     Інформуємо Вас про те, що департаментом адміністративних послуг спільно з МКП «Муніципальна поліція» та працівниками правоохоронних органів постійно здійснюється об’їзд по місту та проводиться відповідна профілактично-роз’яснювальна робота з суб’єктами господарювання у сфері торгівлі, щодо необхідності суворого контролю за дотриманням Правил благоустрою території міста Вінниці в частині недопущення фактів неправомірної торгівлі та вживаються заходи щодо притягнення правопорушників до адміністративної відповідальності.

Вкладення