(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Френкель Ірина Володимирівна
Директор департаменту, Департамент культури

Вирішує питання сфери культури, збереження та популяризації національного і культурного надбання.

Особистий прийом громадян:​
2-й, 4-й понеділок з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
04 липня 2014

​Шановна Ірина Володимирівна! Я пишу книжки. Вийшло з друку три моїх книжки малим тиражом за рахунок автора. На підході ще три, але гроші закінчились. Чи можна звернутись до Вас по допомогу в друкуванні моїх книжок? 

З повагою Михайло Григорук.

Відповідь:
29 липня 2014

    Ваше електронне звернення від 04.07.2014р. щодо надання фінансової підтримки на видання авторських книг департаментом культури міської ради розглянуто. За наслідками розгляду повідомляємо наступне.
   У межах видатків міського бюджету 2014 року, запланованих на утримання галузі «Культура і мистецтво» та виконання заходів «Програми  розвитку культури і мистецтва м. Вінниці на 2011-2015 роки», кошти на видання друкованих видань, на жаль, не передбачено.
   Поряд з тим інформуємо, що з даного питання Ви можете звернутись до департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації, при якому діє Експертна рада з питань видання творів місцевих авторів. Експертна рада щорічно, на конкурсній основі приймає на розгляд на традиційних носіях та у електронному вигляді твори,
що надаються місцевими авторами до друку.
   У разі позитивного рішення вищезазначеної комісії, кошти, необхідні для видання книги, виділяються з обласного бюджету. ​

Вкладення