(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Броварник Василь Михайлович
Директор департаменту, Департамент міського господарства

Вирішує питання розвитку та реформування житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту.​


особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 4-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
13 червня 2014

​Доброго дня, Василь Михайлович! Хочу підняти питання, яке стосується маршрутного таксі 3А. Я живу на 1 київському провулку і досить часто користуюсь цим  маршрутом. Протягом року я спостерігаю картину, що в вечірній час, на маршруті регулярно порушується інтервал руху. На сайті вінницького громадського транспорту вказаний інтервал 8-16 хвилин, сьогодні я чекала маршрутку 45 хвилин на зупинці Мрія - Тяжилів, повз мене проїхало 3 транспортних засоби які вже зійшли з маршруту, всі водії бачили що на зупинці кілька людей намагаються їх зупинити і при цьому це ніяк не пришвидшило прихід транспортного засобу. Те саме було і в зимовий час при -20С. Дуже прошу звернути увагу і повпливати на те, щоб громадське маршрутне таксі не перетворювало громадян на бидло і не "приїжджало як їм получітся" (таку відповідь я отримала коли запитала про інтервали руху після 18-00) а рухались за встановленим розкладом. Хочу ще сказаті що міський голова Гройсман доклав багато зусиль, щоб Вінниця стала європейським містом - і нехай ніхто не робить марними ці зусилля. В Парижі і Кракові весь громадський транспорт ходить за дуже ретельним розкладом і не спізнюється ні на хвилину, ось це і є ознака європейскості, думаю, і в нашому місті це під силу зробити. Дякую! Таня

Відповідь:
20 червня 2014

​     Департаментом енергетики, транспорту та зв’язку міської опрацьоване Ваше звернення щодо роботи автобусного маршруту загального користування в режимі маршрутного таксі №3А «1-й пров. Київський – вул. Північна» та повідомляємо наступне.
     В даний час на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №3А «1-й пров. Київський – вул. Північна» перевезення пасажирів з 06.30 год. до 20.00 год. забезпечується 10 автобусами з інтервалом руху 8-12 хв., з 20.00 год. до 22.30 год. 6 автобусами з інтервалом руху 18-        20 хв.
     Наявна кількість рухомого складу та інтервали руху між ними відпрацьовано та затверджено з урахуванням наявного пасажиропотоку.
     Разом з тим повідомляємо, що по зазначеному у Вашому зверненні факту у бригадира даного автобусного маршруту взято письмове пояснення та проведено відповідно профілактичну роботу щодо необхідності неухильного дотримання затверджених розкладів та інтервалів руху.

Вкладення