(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кудлаєнко Сергій Володимирович
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.

Особистий прийом громадян:
2-а та 4-а п’ятниця з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
11 червня 2014

Добрый день!!!!! Хотел к Вам обратится по вопросу торговли на прилавках на Привокзальном ринке 2, я прихожу в 5 утра и никогда не могу занять место потому что мне говорят что все прилавки арендованы, а также я знаю что места там бесплатные, но с меня берут за место то 5 то 10 то 20 грн., прошу обьясните мне правила торговли, может я в чем то не прав. Заранее буду Вам благодарен.​

Відповідь:
10 липня 2014

Ваше звернення щодо умов здійснення торгівельної діяльності на території ринку  «Привокзальний 2», що знаходиться по пл. Героїв Сталінграду 1, опрацьоване Департаментом адміністративних послуг, в зв’язку з чим, надаємо наступні роз’яснення.
На територіях діючих ринків міста (у тому числі на р-ку «Привокзальний 2») створені спеціальні місця для сільськогосподарських виробників. Особи, що мають намір здійснювати дрібно-роздрібну  реалізацію незначної кількості власновирощеної сільськогосподарської продукції, можуть на безкоштовній основі здійснювати продаж товару в межах спеціально відведених для цього місць.
Крім того, рекомендуємо Вам безпосередньо звертатись до адміністрації ринків для узгодження умов та формату ведення торгівельної діяльності.

Вкладення