(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Броварник Василь Михайлович
Директор департаменту, Департамент міського господарства

Вирішує питання розвитку та реформування житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту.​


особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 4-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
11 червня 2014
Шановний Василь Михайлович!
Звертаюсь до Вас від імені мешканців вул Свердлова. Після транспортної реформи нам залишили маршрутку 22А що їде з м-ну Поділля на муніципальний ринок. З того часу мікрорайон Поділля активно розбудовується і заселяється. Кількість бажаючих їхати за цим маршрутом збільшується. Якщо раніше, щоб сісти вранці на маршрутку доводилось іти дві зупинки назад то тепер потрібно  іти на кінцеву зупинку до лікарні ім.Ющека. 
   Велике прохання врахувати збільшення пасажиропотоку і пустити по маршруту транспорт більшої місткості, бо маршрутка наче є, але пасажирів не забирає.
Відповідь:
17 червня 2014

​     Департаментом енергетики, транспорту та зв’язку міської ради опрацьовано Ваше звернення щодо роботи автобусного маршруту загального користування в режимі маршрутного таксі № 22А «лік. ім. Ющенко – Муніципальний ринок» та повідомляємо наступне.
     В даний час перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №22А «лік. ім. Ющенка – Муніципальний ринок» забезпечується 7 автобусами з інтервалом руху 5-7 хв.
     Зазначена кількість рухомого складу та інтервал руху між ними відпрацьовано і затверджено з урахуванням наявного пасажиропотоку, а також потреб мешканців міста у перевезеннях.
     Перевізників, які відповідно до укладених договорів здійснюють перевезення пасажирів на вищезазначених маршрутах попереджено щодо необхідності неухильного дотримання затверджених розкладів та інтервалів руху.

Вкладення