(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мончак Юлія Вікторівна
Начальник відділу, Відділ у справах молоді та туризму

​Вирішує питання створення умов для самореалізації молоді та підлітків, активного їх залучення до суспільного життя територіальної громади міста, організації змістовного дозвілля за місцем проживання та у місцях масового відпочинку, розвитку туризму, покращення якості туристичних послуг.​


Особистий прийом громадян:
1, 2, 3, 4 понеділок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
10 червня 2014

Доброго дня.

можливо я звертаюсь не за адресою, але все ж таки прошу Вас розглянути мою пропозицію, а саме:

можливість організації освітніх заходів у місті Вінниці. Зокрема, організації виступів, лекцій істориків, що є викладачами та науковцями, з Історії України та Рідного краю за окремими темами.

вважаю, що подібні лекції можна проводити на платній основі та впевнена щодо попиту серед мешканців міста.

Заздалегідь вдячна,

Ліна

Відповідь:
01 липня 2014

​     За дорученням секретаря Вінницької міської ради С. Моргунова, Ваш лист щодо можливості організації лекцій істориків в місті на платній основі опрацьований відділом у справах молоді та туризму міської ради та департаментом освіти міської ради. За результатами опрацювання інформуємо.
     Загальноосвітні та вищі навчальні заклади міста вшановують видатних осіб в історії нашої Батьківщини, подільського краю,  пам’ятні дати з історії України,  Вінниччини,  міста.
     В навчальних закладах проводиться велика дослідницька проектна діяльність: «Діти війни очима дітей», приурочена 70-річниці звільнення України від фашистських окупантів та Перемоги у Великій Вітчизняній війні; учні 16-ти загальноосвітніх шкіл долучилися до Всеукраїнської акції «А ми тую славу збережемо…» і подали на конкурс найкращі 43 роботи.  В стінах міського методичного кабінету проводилися «круглі столи», приурочені Дню Cоборності України, трагедії під Крутами за участі завідуючого кафедрою інституту історії та права ВДПУ ім. М. Коцюбинського професора І. М. Романюка. Також, викладачі вищевказаного вузу на базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Вінницької міської ради»  на чолі із професором О. А. Коляструк розглядали науково-методичні засади вивчення історії рідного краю та повсякденності.  Практикується проведення відкритих уроків на базі обласного краєзнавчого музею, музею Голокосту єврейського агентства «Сохнут-Україна». На ХІІІ Всеукраїнському конкурсі учнівських творчих робіт, присвяченому  Шевченківським дням під гаслом «Об’єднаймося  ж,  брати мої», в номінації «Історія України і державотворення»  робота учня 10-В класу
Десяка Максима Сергійовича закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія № 6 Вінницької міської ради»  зайняла перше місце в Україні ( керівник – вчитель Певень Т.В.).
     Вінницькою Молодіжною Радою спільно з студентством міста були проведені дебатні турніри на історичні та патріотичні теми в рамках проведення загальноміського дебатного турніру; неодноразово проходили інтелектуальні ігри «Що? Де? Коли?»; організований флеш-моб «70», присвячений 70-річчю з Дня визволення м. Вінниці від фашистських загарбників, була створена патріотична фото-виставка «Гідним слави дідів та прадідів» тощо.
     Такий неповний перелік заходів, що проводилися на загальноміський загал, без урахування роботи, що масштабно проводиться в кожному загальноосвітньому та вищому закладі навчання.
     З огляду на Ваші пропозиції, ми вважаємо, що доцільно було б звернутися до ЗМІ нашого міста (газети, радіо, телебачення) і запропонувати їм започаткувати рубрики, тематичні  передачі, віртуальні естафети, історичні прес-клуби, де пересічні громадяни змогли б не лише отримати повну інформацію з уст науковця, а й долучитися до самостійних досліджень, наприклад, якщо створити блог чи сайт.

Вкладення