(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кудлаєнко Сергій Володимирович
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.

Особистий прийом громадян:
2-а та 4-а п’ятниця з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
09 червня 2014

​Добрий день Сергій Володимирович! 

    Звертаюсь до Вас за дорученням мешканців буд №57 ,що по вул.Стеценко , де я мешкаю з чоловіком, ми діти війни,почесні пенсіонери ,як і інші жителі нашого будинку на протязі довгого періоду потерпаємо від нічного свавілля сосіднього з будинком  закладу " Планета Мода-бар" щоденно 6 днів на тиждень (крім понеділка) з 24 до 5,30 год ранку ,де цілу ніч лунають несамовиті дикі крики, всерівно ,як когось гвалтують, льется рікою брудна лайка, музика лунає,так аж гавкають собаки в приватному секторі ,а на останок під ранок лунають салюти. Вранці, коли жителі будинку йдуть на роботу ,навчання та інше,вздовж дороги  біля вищевказанного закладу ми спостерігаємо утворення якогось стихійного громадського туалету з купами бруду та битого скла...і це в нашому квітучому місті европейського зразка? По данному питанню неодноразово зверталися в "Цілодобову Варту", органи правопорядку Замостянського УМВС, але на жаль черговий міськвиконкому неодноразово обіцяє розібратись у данній ситуації ,але без результатно, а правоохоронні органи нехтують покладенним на них завданням щодо вжиття заходів до порушників встановленного режиму роботи , визначенного п.6 Рішенням Вінницької міської ради від 8,06,2012 р № 810 " Про встановлення роботи закладів торгівлі та ресторанного господарства, розташованих на території м.Вінниці"Ну а натомість нам доводиться  проводити безсонні ночі,постійно нервувати та хворіти .Переконливо просимо Вас вжити термінових заходів щодо перевірки та  закриття данного нічного клубу.

З повагою,

мешканці 176 квартир по вул.Стеценко 57

Відповідь:
14 листопада 2014
     Ваше звернення відносно порушень громадського порядку та тиші, що пов’язані з роботою нічного клубу «Планета Мода-бар» розташованого за адресою вул. Стеценка, 75А, розглянуто Департаментом адміністративних послуг, в зв’язку з чим повідомляю наступне.
     6 листопада 2014 року відбулось засідання Ради підприємців при міському голові на якому було проведено розгляд звернень громадян міста щодо роботи закладів торгівлі та ресторанного господарства, в тому числі нічного клубу «Планета Мода-бар». За результатами обговорення, колегіально прийнято рішення, суб’єкта господарювання, що здійснює  підприємницьку діяльність за вищевказаною  адресою,  зобов’язано  посилити охорону в самому закладі, та на прилеглій до закладу території. Суворо дотримуватись громадського порядку та тиші на підпорядкованому йому об’єкті господарювання. Правоохоронним органам надано доручення, щодо посилення контролю за недопущенням антигромадських проявів в будь-яких формах відвідувачами нічного клубу.

Вкладення