(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кудлаєнко Сергій Володимирович
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.

Особистий прийом громадян:
2-а та 4-а п’ятниця з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
09 червня 2014

​                                                      Шановний Сергій Володимирович!

Ми, мешканці кооперативного будинку , що знаходиться у м. Вінниці по вулиці Константиновича 39, звертаємось до Вас за допомогою у вирішенні нашої проблеми.

         У нашому будинку продовжує цілодобово працювати магазин «Слов’янка», незважаючи на Наказ Департаменту адміністративних послуг від 23.05.11 р. №7, згідно з яким для магазину встановлено режим роботи в межах з 7.00 до 22.00.

                Як і раніше, біля входу в приміщення магазину збираються компанії молодих людей, які прямо під вікнами розпивають алкогольні напої, кричать напідпитку, нецензурно лаються, курять. Також напротязі всієї ночі чути як хлопають дверцята та гучно грає музика автомобілів, які приїжджають до магазину, гримить решітка на вході в магазин, яку іноді закривають на ніч і продають алкогольні напої крізь неї. Все це заважає спати жителям будинку. А на ранок – прибудинкова клумба вся в недопалках, пробках, пляшках від алкогольних напоїв, а дуже часто взагалі перетворена на громадський туалет.

                На магазині відсутня інформаційна табличка з зазначенням встановленого законного режиму роботи з 7.00 до 22.00. На зауваження мешканців продавцеві чому магазин продовжує працювати після 22.00, ми отримали відповідь, що працювати цілодобово було наказано власницею магазину «Слов’янка» Сінько Г.І.

                На всі наші звернення в міську раду, ми отримували відповіді (лист від 09.08.12 р. №К0-01-23613/01-04, лист від 10.01.2013 №К-0136845/0100-05-19, лист від 02.08.2013 №К-01-13756/1-00-10), що дирекції магазину було вручено Попередження про суворе дотримання встановленого режиму роботи. Ставимо до відома, що жодна з комісій, якщо вони були звісно, не перевіряла роботу магазину після 22.00. Всіма наказами, попередженнями і приписами міської ради адміністрація магазину нехтує.

Крім того, правоохоронні органи не виконують покладені на них завдання, щодо вжиття заходів до порушників встановленого режиму роботи, визначені п. 6 Рішення міської ради від 08.06.2012 р. №810 «Про встановлення режиму роботи закладів торгівлі та ресторанного господарства, розташованих на території м. Вінниці». Коли на наші виклики міліції вночі щодо порушення громадського порядку, спричинені діяльністю магазину «Слов’янка», приїжджали наряди міліції жоден з правоохоронців не зробив навіть зауваження продавцеві магазину, а фіксувати їх протиправну нічну діяльність взагалі відмовляються.

Оскільки роз’яснювальні роботи і попередження на Сінько Г.І. не діють, вимагаємо вжиття більш дієвих заходів, щоб змусити власницю магазину «Слов’янка» виконувати Наказ Департаменту адміністративних послуг від 23.05.11  №7 щодо встановленого режиму роботи закладу з 7.00 до 22.00.​ 
Відповідь:
11 липня 2014

          Ваше звернення щодо цілодобової роботи магазину «Слов’янка», який знаходиться за адресою вул. Константиновича 39, за дорученням міського голови, розглянуто виконавчими органами міської ради, в зв’язку з чим, надаємо наступні роз’яснення.
Фахівцями Департаменту адміністративних послуг здійснено повторні неодноразові перевірки після 22.00 год. стосовно дотримання встановленого режиму роботи магазину «Слов’янка», за результатами яких, були зафіксовані факти порушення режиму роботи об’єкту.
Крім того, при неодноразових перевірках в червні місяці поточного року та минулого літа, фактів скупчення компаній та розпиття алкогольних напоїв біля магазину не встановлено, тому рекомендуємо Вам звертатись до правоохоронних органів, в разі наявності таких.
         Доводимо до відома, що власниці закладу повторно вручено Попередження про дотримання режиму роботи згідно Рішення Вінницької міської ради № 1719 від 30.05.2014 «Про встановлення режиму роботи закладів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг та розваг розташованих на території м. Вінниці».
В зв’язку з порушенням режиму роботи магазину «Слов`янка», фахівцями ДАП опрацьовуються всі необхідні матеріали для передачі на розгляд Ради підприємців при міському голові для прийняття остаточного рішення щодо умов подальшого функціонування даного закладу.
Про результати розгляду даного питання Радою підприємців при міському голові, Вас буде додатково проінформовано. ​

Вкладення