(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Броварник Василь Михайлович
Директор департаменту, Департамент міського господарства

Вирішує питання розвитку та реформування житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту.​


особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 4-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
08 червня 2014

​Доброго дня!

Прохання встановити смітники та розклад руху транспорту на зупинках по маршруту №9.

 

Відповідь:
08 липня 2014

Департаментом енергетики, транспорту та зв’язку міської ради опрацьоване Ваше звернення щодо розміщення інформації з розкладом руху та встановлення урн на зупинках громадського транспорту по маршруту руху автобусного маршруту загального користування №9 «Зал. вокзал – Вантажна станція» та повідомляємо наступне.
В даний час, з метою покращення транспортного обслуговування на автобусних зупинках району «Хутір Шевченка» розміщено інформацію з розкладом та інтервалами руху автобусного маршруту загального користування №9 «Зал. вокзал – Вантажна станція».
Крім того, за інформацією департаменту комунального господарства та благоустрою повідомляємо, що на даний час розглядається можливість встановлення урн на зупинках громадського транспорту першочергово на магістральних вулицях міста з більш інтенсивним пасажиропотоком та рухом транспорту.
Враховуючи вищевикладене та обмеженість фінансування, питання встановлення урн на зупинках маршруту №9 «Зал. вокзал – Вантажна станція», буде розглянуто департаментом комунального господарства та благоустрою при формуванні плану робіт на наступні роки. ​

Вкладення