(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Броварник Василь Михайлович
Директор департаменту, Департамент міського господарства

Вирішує питання розвитку та реформування житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту.​


особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 4-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
27 травня 2014

​Уважаемый Василий Михайлович! Сегодня утром у нас прорвало трубу холодной воды (ул. Льва Толстого 6) фонтан воды заливает нижние этажи. Я звоню на телефон Вашего детища Объединения жеков (не припомню правильного названя).... Прошу в срочном порядке решить вопрос перекрытия воды в доме ,потому что сами справиться не можем.Мало того ,что операторы вечно заняты,они ещё и поставили такую аварийную ситуацию в очередь!!! Теперь вопрос: для чего надо было глобализовать и обЪединять жеки ,если раньше сантехники в течении 5-10 минут в таких ситуациях были на месте и решали все вопросы? Это называется сделать лучше для людей???

Відповідь:
26 червня 2014
     Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення за дорученням директора департаменту міського господарства щодо прориву трубопроводу системи холодного водопостачання в будинку по вул. Л. Толстого, 6, розглянуто.
     В ході опрацювання звернення з’ясовано наступне. Відповідно до журналу реєстрації ТОВ «ЖЕО» 27.05.2014р. о 8:52 з «Цілодобової варти» поступила заявка на усунення течії водопроводу в будинку по вул. Л. Толстого, 6.
     За повідомленням адміністрації експлуатуючої будинок організації ТОВ «ЖЕО» для усунення аварійної ситуації необхідно було провести зварювальні роботи в кв.№31 будинку по вул. Л. Толстого, 6.
     27.05.2014р. о 12:57  роботи були завершені, водопостачання будинку відновлено.

Вкладення