(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Броварник Василь Михайлович
Директор департаменту, Департамент міського господарства

Вирішує питання розвитку та реформування житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту.​


особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 4-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
23 травня 2014

​Шановний Василю Михайловичу, прошу Вас докласти зусиль щодо покращення роботи міської маршрутки 10А(пл. Гагаріна - с.Агрономічне). Восени маршрутка робила два пізні рейси о 22.20 та о 22.40. Взимку рейс о 22.20 відмінили(приходилось чекати хвилин 40-45 та мерзнути) та обіцяли відновити навесні, але цього не сталося. Оскільки цим маршрутом добираються студенти Аграрного університету, ввечері у село Агрономічне майже не можливо добратися(інтервал 20-30 хв). Якщо маршрутка зупинеться, то приходиться їхати у вигляді букви "Z", а якщо ні, то добиратися на таксі. Але якби у мене та моїх односельчан була така можливість, то ми б їздили на власних авто. 


 


 


 


 


 


 


 

Відповідь:
30 травня 2014

​     Департаментом енергетики, транспорту та зв’язку міської ради опрацьоване Ваше звернення щодо роботи автобусного маршруту загального користування в режимі маршрутного таксі №10А «пл. Гагаріна –  с. Агрономічне» та повідомляємо наступне.
     Сьогодні на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №10А «пл. Гагаріна – с. Агрономічне» перевезення пасажирів забезпечується 10 автобусами з інтервалом руху 4-5 хв., режим роботи з 6.00 – 22.40 год.
     Дана кількість рухомого складу та інтервали між ними відпрацьовано та затверджено з урахуванням наявного пасажиропотоку.
     По факту відсутності автобусів на маршруті о 22.20 та 22.40 год. у бригадира маршруту взято письмове пояснення, а також проведено відповідну профілактичну роботу.
     Разом з тим перевізників зазначеного автобусного маршруту попереджено щодо необхідності неухильного дотримання затверджених розкладів та інтервалів руху.

Вкладення