(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Броварник Василь Михайлович
Директор департаменту, Департамент міського господарства

Вирішує питання розвитку та реформування житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту.​


особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 4-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
23 травня 2014
Доброго дня!
Хотілось би взнати: спираючись на який нормативний документ ЖЕК №15 вимагає від власників приватизованих квартир 70% вартості ремонту даху?
До речі: дах у будинку №18 по вул. Рєпіна протікає вже не перший рік, і певно, що не за годину він, дах, дойшов до такого стану.
Буду вдячний за відповідь.
Відповідь:
25 червня 2014
     Департамент  житлового  господарства    повідомляє,  що Ваше звернення стосовно капітального ремонту покрівлі житлового будинку №18 по вул. Рєпіна, розглянуто.
     З метою утримання в належному технічному стані житлового фонду, керуючись механізмом впровадження Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», міськвиконкомом прийнято рішення від 28.05.2009 року № 1107 «Про шляхи забезпечення вчасного капітального ремонту житлового фонду м. Вінниці» зі  змінами.
     Відповідно до п.2 зазначеного рішення департамент  житлового господарства в першу чергу проводитиме капітальний ремонт конструктивних елементів  на житлових будинках за умови дольової участі мешканців в фінансуванні капітального ремонту.
     При згоді мешканців зазначеного будинку прийняти дольову участь в фінансуванні капітального ремонту покрівлі (30% кошторисної вартості) прошу проінформувати департамент житлового господарства (тел. 50-78-41).

Вкладення