(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Броварник Василь Михайлович
Директор департаменту, Департамент міського господарства

Вирішує питання розвитку та реформування житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту.​


особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 4-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
20 травня 2014

Шановний Василь Михайлович!
Звертається до Вас з проханням про допомогу інвалід 2 групи, член сім’ї що належить до жертв політичних репресій в Україні, педагог-пенсіонер.
Двопід’їздний кооперативний будинок «Вчитель», що знаходиться за адресою: вул. Пирогова, 67-А був збудований та зданий в експлуатацію у 1991 році. Після заселення жителів будинку на території розбили клумби, висадили дерева та квіти, встановили лавочки для відпочинку.
Однак, через двір нашого будинку пролягають тепло комунікації. За час, що пройшов, підприємством тепломереж регулярно кожні 3-4 роки проводились ремонтні роботи комунікацій, що супроводжувалось знищенням асфальтного покриття, бордюрів та трав’яних газонів. Після проведення ремонтних робіт асфальтне покриття та бордюри належним чином не відновлювались.
В 2008 році були проведені роботи по повній заміні труб на ділянці тепло комунікацій по вул. Пирогова, в тому числі і в нашому дворі. До речі, це не лише наш двір, а і проїзд – дорога до будинку № 59-А по вулиці Пирогова. При проведенні робіт використовувалась важка будівельна техніка. Асфальтне покриття було знищено повністю, зруйновані і пошкоджені бордюри. Відновлення асфальту, бордюрів та трав'яних газонів належним чином проведено не було.
Мешканці будинку неодноразово звертались до міської влади з проханням вирішити питання  відновлення знищених асфальтного покриття, встановлення бордюрів  та дитячого майданчика. На жаль, керівництво головного управління ЖКГ в особі В.М. Броварника займалось обіцянками та відписками.
Звертаємось до Вас з проханням прийняти рішення про виконання робіт по відновленню дворової територіїв 2 кварталі 2014 року.
Об'єм робіт просимо узгодити з представниками комітету по захисту прав співвласників квартир кооперативу «Вчитель».
Асфальтні роботи в дощову погоду прохання не виконувати.
З пошаною,
Анна Чайковська

Відповідь:
04 липня 2014
     За дорученням в.о. міського голови, Ваше звернення щодо відновлення асфальтобетонного покриття, бордюрів, та зеленої зони біля будинку № 67а по вул. Пирогова після проведення капітального ремонту тепломережі, розглянуто департаментом міського господарства.
     В ході опрацювання звернення було з’ясовано, що в 2008 р. підприємством КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» було проведено капітальний ремонт тепломережі, яка проходить біля будинку № 67а по вул. Пирогова. Після закінчення вказаних робіт було проведено відновлення асфальтобетонного покриття, бордюрів, та зеленої зони біля будинку № 67а по вул. Пирогова в повному обсязі.
     В травні 2014 р. було виконано ремонт асфальтобетонного покриття прибудинкової території вказаного будинку.
     Прошу прийняти до уваги, що роботи по ремонту бордюрів відносяться до робіт капітального характеру.
     План робіт по капітальному ремонту на 2014 р. сформовано та затверджено, тому питання виконання робіт по ремонту бордюрів біля житлового будинку №67а по вул. Пирогова буде розглядатись при формуванні плану проведення капітального ремонту на наступні роки.

 

Вкладення