(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кудлаєнко Сергій Володимирович
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.

Особистий прийом громадян:
2-а та 4-а п’ятниця з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
15 травня 2014

                                                           В.О. Міського голови 
                                                           Вінницької міської ради 
                                                           Моргунову Сергію Анатолійовичу

                                                           Начальнику
                                                           Житлово-експлуатаційної 
                                                           контори (ЖЭК №7)
                                                           м. Вінниці
Ми, мешканці будинку по проспекту Юності, 31 вже зверталися до Вас з приводу питання щодо нашої незгоди з ініціативою окремих мешканців нашого будинку розширити проїжджу доріжку навпроти під’їздів та зробити на ній «кармани» для паркування їхніх автомобілів.
Ми збирали підписи про незгоду жильців, яких було зібрано більше 80 (у будинку 120 квартир), але вчора на під’їздах будинку вивішали об’яву про проведення  ЖЕКом зборів в п’ятницю 16.05.2014 року о 17.00 з даного питання.
Ми боїмося, що збори будуть формальними, і без згоди мешканців буде ухвалене рішення щодо даного питання і після цього одразу почнуться дії.
Хочемо знати чи це є така міська програма, чи це ініціатива ЖЕКу або окремих жителів нашого будинку.
Просимо проконтролювати дане питання і посприяти недопущенню втілення даного проекту.
В нашому дворі за сприяння депутата міськради і В.О. Міського голови  Моргунова Сергія Анатолійовича було зроблено гарну доріжку, підходи до під’їздів, високі охайні бордюри, а також є гарна зелена зона.
Втілення даного проекту призведе до руйнування бордюрів і доріжки, знищення дерев. Крім того, знову наголошуємо, о у нашому 8-під’їзному будинку багато дітей, які на цій доріжці грають у бадмінтон, катаються на велосипедах та взагалі переходять через неї на дитячий майданчик і зелену зону, за рахунок якої і хочуть зробити дану реконструкцію. Також у нас багато літніх людей,які пересуваються з палицями і відпочивають на лавочках в затінку тих дерев, які потрібно буде знищити.
Сподіваємося на ваше розуміння і підтримку.

Відповідь:
02 червня 2014

​     Ваше звернення, за дорученням секретаря  міської ради, стосовно розширення проїжджої доріжки і влаштування місць для тимчасового паркування автотранспорту по просп. Юності, 31, опрацьовано департаментом житлового господарства.
     Повідомляю, що адміністрацією МКП «ЖЕК № 7», за ініціативи групи  мешканців зазначеного будинку, 16.05.2014 року о 17 год. 00 хв. було проведено  загальнобудинкові  збори  мешканців  будинку  № 31   по
просп. Юності з питання розширення проїжджої доріжки і влаштування місць для тимчасового паркування автотранспорту.
     Згідно протоколу зборів більшість мешканців висловилась проти розширення проїжджої доріжки і влаштування місць для тимчасового паркування автотранспорту по просп. Юності, 31.
     З огляду на вищевикладене, зазначені роботи проводитись не будуть.

Вкладення