(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Броварник Василь Михайлович
Директор департаменту, Департамент міського господарства

Вирішує питання розвитку та реформування житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту.​


особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 4-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
14 травня 2014
Звернення:

04 травня 2014

Доброго дня,
Прошу надати відповідь на питання: Коли в маршрутках, які, як я розумію, належать до однієї міської системи громадського транспорту, будуть видавати квитки за проїзд?
Вважаю, що на сьогодні, відбувається здирництво а не оплата проїзду, так як кошти не обліковують, що створює умови для розкрадання та корупції. Дякую ​

Відповідь:
08 травня 2014
​       Департаментом енергетики, транспорту та зв’язку міської ради опрацьоване Ваше звернення щодо видачі квитків в автобусах, що здійснюють перевезення пасажирів в режимі маршрутного таксі та повідомляємо наступне.
       Відповідно  до  Постанови  Кабінету  Міністрів  України  «Про  затвердження  Правил  надання  послуг  пасажирського  автомобільного  транспорту»  від  18.02.1997  року  № 176  (зі  змінами)  водій  автобуса  зобов’язаний  продавати  квитки  пасажирам  до  початку  руху  автобуса.  Разом  з  тим  п. 158, пп. 1  передбачено  обов’язки  пасажира  -   пасажир  зобов’язаний  мати  при  собі  квиток  на  проїзд.
       Таким чином, враховуючи зазначене, на вимогу пасажира, водії маршрутних таксі зобов’язані надати проїзний квиток.
       Разом з тим, в даний час, з метою покращення транспортного обслуговування, перевізників маршрутних таксі зобов’язано розмістити в салонах автобусів інформаційні таблички єдиного зразка, з інформацією щодо наявності квитків на проїзд у водія.

Дякую за оперативну відповідь. Але, все ж, в умовах боротьби з корупцією та боротьбою з розкраданням коштів, та несплатою податків або сплатою не в повному обсязі, чи не вважаєте Ви, задоцільне: розробити схему контролю та штрафів за безквитковий проїзд в маршрутних транспортних засобах а не сподіватись на свідомість мешканців міста?

Вважаю , що враховуючи інтеграцію України, а зокрема, і нашого міста, в Єропейське суспільство, вирішення даного питання є принципово необхідним.  ​​

Відповідь:
21 травня 2014

​       Департаментом енергетики, транспорту та зв’язку міської ради опрацьоване Ваше звернення щодо запровадження штрафів за відсутність квитків на проїзд у пасажирів на автобусних маршрутах міста в режимі маршрутного таксі.
       Перевізники на автобусних маршрутах міста в режимі маршрутного таксі, фізичні особи – підприємці, є платниками єдиного податку. Оподаткування доходів яких здійснюється шляхом отримання свідоцтва про сплату єдиного податку.
       Таким чином, повідомляємо, що розмір суми сплачених податків не залежить від кількості перевезених пасажирів та відповідно отриманої виручки.
       У відповідності до ст. 135 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» безквитковий проїзд пасажира в міському громадському транспорті тягне за собою накладення штрафу в двадцятикратному розмірі від вартості проїзду.
       Разом з тим повідомляємо, що продаж квитків та відповідний контроль за оплату проїзду пасажирами на автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі здійснюється водієм автобуса.

Вкладення