(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кудлаєнко Сергій Володимирович
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.

Особистий прийом громадян:
2-а та 4-а п’ятниця з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
07 травня 2014

доброго дня! приблизно місяць тому ми , мешканці мікрорайону Сабарів надіслали колективне звернення для того, щоб нам встановили пішоходний перехід, а саме розмітку  біля зупинки П.Мирного, наше колективне звернення підписане понад 30 чоловіками, а сме мешканцями вказаного мікрорайону до сьогодняшнього дня  проігнороване та  не надано відповідь у   встановлений  зЗаконодавством термін, щодо З/У "Про звернення громадаян"​пішохідний перехід - ділянка проїзної частини або інженерна споруда, призначена для руху пішоходів через дорогу. Пішохідні переходи позначаються дорожніми знаками 5.35.1-5.37.2, дорожньою розміткою 1.14.1-1.14.3, пішохідними світлофорами. За відсутності дорожньої розмітки межі пішохідного переходу визначаються відстанню між дорожніми знаками або пішохідними світлофорами, а на перехресті за відсутності пішохідних світлофорів, дорожніх знаків та розмітки - шириною тротуарів чи узбіч.-

нічого подібного у  нас  не має, міська влада ігнорує це питання, щодо розміток та іншю. вимог мешканців  мікрорайонуТому  згідно З/У "Про звернення громадян " ми і звернулись із цією колективною заявою, адже це апитання  є болючим для  нас  та  наших дітей  на  сьогодняшній  день.


 

Дякуємо за співпрацю та  взаєморозуміння, адже  ми неодноразово повідомляли про наше  прохання  на  гарячу  лінію 1560, де підтверджує цей  факт, запис дзвінків, звертались до начальника  ДАЇ, про що получали  щоразу відмову.

Просимо не ігнорувати наші  законні інтереси та  піти на поступки і  за ради наших дітей  та  здоров"я  нашого майбутнього покоління зробити нам цю маленьку  справу  великого для  нас  маштабу та  значення. зарання  дякуємо . мешканці Сабарова

Відповідь:
27 червня 2014

     За дорученням секретаря міської ради  Ваше звернення щодо  встановлення примусових обмежувачів швидкості «лежачий поліцейський», поновлення дорожньої розмітки «пішохідний перехід» по всьому мікрорайону Сабарів, встановлення світлофорного об’єкту в районі зазначеної зупинки  розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв’язку  міської  ради та повідомляємо наступне.    
     Дане  питання  розглянуто на  засіданні  координаційної ради з питань  безпеки  дорожнього руху.  За результатами розгляду координаційною радою вирішено: Для встановлення пристроїв примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки по вул. Черняховського в районі зупинки «Вул. П. Мирного» відповідно до  ДСТУ 4123:2006  «Безпека  дорожнього  руху. Пристрій примусового зниження  швидкості  дорожньо-транспортної техніки на вулицях і дорогах. Загальні технічні вимоги»  відсутні підстави. 
     Відповідно  до  вимог  Державного  стандарту  ДСТУ  4100-2002 «Знаки  дорожні.  Загальні  технічні  умови.  Правила  застосування»  знаки 5.35.1 і 5.35.2 «Пішохідний перехід» повинні застосовуватись для позначення місць,  призначених для організованого переходу пішоходів через проїзну частину, якщо інтенсивність руху  автотранспорту перевищує 300 авт/год в обох напрямках та більше 100 пішоходів перетинають проїзну  частину хоча б в одну годину будь-якого дня тижня. Враховуючи вищезазначене, для  облаштування  пішохідного  переходу через  вул. Черняховського в районі зупинки «Вул. П. Мирного» відповідно  до  зазначеного стандарту відсутні  необхідні  умови.
     Для встановлення світлофорного об’єкту в районі зазначеної зупинки, відповідно  до   Національного  стандарту України  «Світлофори дорожні. Загальні технічні вимоги, правила застосовування та вимоги безпеки»  немає  нормативних  підстав.  Координаційна рада вважає за доцільне при в’їзді в мікрорайон «Сабарів» (перед поворотом на кар’єр)  та в напрямку міста в районі буд. №  147  встановити дорожні знаки  5.31 «Зона обмеження максимальної швидкості» до 40 км / год. На даний час комунальним підприємством «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху вищезазначені дорожні знаки встановлені.

Вкладення