(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Броварник Василь Михайлович
Директор департаменту, Департамент міського господарства

Вирішує питання розвитку та реформування житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту.​


особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 4-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
04 травня 2014

Доброго дня,
Прошу надати відповідь на питання: Коли в маршрутках, які, як я розумію, належать до однієї міської системи громадського транспорту, будуть видавати квитки за проїзд?

Вважаю, що на сьогодні, відбувається здирництво а не оплата проїзду, так як кошти не обліковують, що створює умови для розкрадання та корупції. Дякую ​

Відповідь:
08 травня 2014

​       Департаментом енергетики, транспорту та зв’язку міської ради опрацьоване Ваше звернення щодо видачі квитків в автобусах, що здійснюють перевезення пасажирів в режимі маршрутного таксі та повідомляємо наступне.
       Відповідно  до  Постанови  Кабінету  Міністрів  України  «Про  затвердження  Правил  надання  послуг  пасажирського  автомобільного  транспорту»  від  18.02.1997  року  № 176  (зі  змінами)  водій  автобуса  зобов’язаний  продавати  квитки  пасажирам  до  початку  руху  автобуса.  Разом  з  тим  п. 158, пп. 1  передбачено  обов’язки  пасажира  -   пасажир  зобов’язаний  мати  при  собі  квиток  на  проїзд.
       Таким чином, враховуючи зазначене, на вимогу пасажира, водії маршрутних таксі зобов’язані надати проїзний квиток.
       Разом з тим, в даний час, з метою покращення транспортного обслуговування, перевізників маршрутних таксі зобов’язано розмістити в салонах автобусів інформаційні таблички єдиного зразка, з інформацією щодо наявності квитків на проїзд у водія.

Вкладення