(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Броварник Василь Михайлович
Директор департаменту, Департамент міського господарства

Вирішує питання розвитку та реформування житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту.​


особистий прийом громадян:
1-й та 3-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 4-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
24 квітня 2014
       Ми, мешканці будинку по проспекту Юності, 31 висловлюємо свою незгоду з ініціативи окремих мешканців нашого будинку розширити проїжджу доріжку навпроти під’їздів та зробити на ній «кармани» для паркування їхніх автомобілів.
       У нашому 8-під’їзному будинку багато дітей, які на цій доріжці грають у бадмінтон, катаються на велосипедах та взагалі переходять через неї на дитячий майданчик і зелену зону, за рахунок якої і хочуть зробити дану реконструкцію. Також у нас багато літніх людей, які пересуваються з палицями і відпочивають на лавочках в затінку тих дерев, які потрібно буде знищити.
       Вважаємо, що кожний власник авто повинен або ставити своє авто на стоянку, або придбати гараж і тим самим поповнювати міський бюджет, а не задимлювати зелену зону, прилеглу до житлових будинків.
Сподіваємося на ваше розуміння і підтримку.

Відповідь:
06 травня 2014

       Ваше звернення за дорученням  в.о. міського голови, по питанню влаштування карману для паркування автотранспорту на прибудинковій території житлового будинку №31 по просп. Юності, розглянуто департаментом  житлового господарства.
       Повідомляю, що департаментом житлового господарства роботи по влаштуванню карману на прибудинковій території не проводяться. Роботи даного характеру проводяться за умови згоди більшості  мешканців та організації співфінансування на зазначені цілі, відповідно до рішення міськвиконкому №1107 від 28.05.2009 року.

Вкладення