(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кушнір Сергій Іванович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
08 квітня 2014

                                               Колективне звернення

    Від імені мешканців будинку 74 по вулиці пр. Космонавтів просимо прийняти міри щодо  мешканця нашого будинку, а саме чоловіка похилого віку з квартири №9.  Мешканець цієї квартири майже завжди знаходиться в нетверезому стані, веде антисанітарний спосіб життя та утримує в квартири більше однієї собаки, що суперечить закону України Про  утримання домашніх тварин у населиних пунктах України. Собаки розгулюють по коридорах загального користування та дворі без намордників та власника, нападають на мешканців будинку та перехожик, в нічний час гавкання собак заважає мешканцям відпочивати, цим самим власник тварин порушує:
Стаття 5. Обов’язки власників тварин
Власники собак та котів повинні контролювати приплід власних тварин. З  метою регулювання чисельності тварин, які не мають племінної цінності, проводити стерилізацію як гуманний шлях  до зменшення поголів’я тварин.
Якщо відсутня можливість подальшого утримання тварини її власник зобов’язаний передати тварину у власність іншої особі або здати в притулок (міні-притулок) для тварин.
Власники собак багатоквартирних будинків повинні забезпечити тишу – попереджувати лай собак  у період з 2200 до 0800   години.
Стаття 6. Заборони щодо утримання тварин
утримувати собак незареєстрованими належним чином;
з перевищенням фізіологічного навантаження;
займатися розведенням тварин з уродженими вадами, генетично та фізіологічно несумісних, при неможливості подальшого утримання і влаштування потомства.
Стаття 10. Правила вигулу домашніх тварин
Забороняється: супроводжувати тварин у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння; залишати твари  бездоглядними.
    У зв"язку з порушенням вищевказаних статей закону просимо конфіскувати собак та провести санітарне прибирання та обробку квартири №9.
    Мешканець веде себе не адикватно, нецинзурно виражається та без причини ображає людей. У мешканців є не офіційна інформація, що даний житель можливо хворий на відкриту форму туберкульозу, що може загрожувати  здоровью жителям, тому просимо перевірити стан здоров"я мешканця квартири №9.
Просимо розглянути звернення до 31 березня 2014 та надати письмову відповідь за адресою м. Вінниця пр. Космонавтів буд.74 кв. 

Звернення підписали 63 мешканці будинку. Оригінал отримано МКП ЖЕК №7 27.03.14р. вхід.№к-98. Просимо прияняти міри та залучити санепідемстанцію по вирішенню питання.

Дякуємо!
Відповідь:
15 квітня 2014

​       Ваші звернення з проханням прийняти міри до мешканця квартири № 9 будинку № 74 по просп. Космонавтів в м. Вінниці за порушення правил  утримання собак, розглянуті.
       Відповідно до  п. а ч. 3 Правил тримання собак, котів і хижих тварин у населених пунктах Української РСР від 17.06.1980 р. зазначається, що при додержанні вимог, вказаних у п. 2 цих Правил, дозволяється тримати: собак і котів (не більше одного) – у квартирах, в яких проживає одна сім’я, а також будинках, що належать громадянам на правах особистої власності.
       Дії мешканця квартири №9 будинку №74  по просп. Космонавтів порушують ст. 37 ЗУ «Про ветеринарну медицину», ст. 9 ЗУ «Про захист тварин від жорстокого поводження», ст. 4, 5, 22, 24 ЗУ «Про забезпечення та епідемічного благополуччя населення», ст. 10 Житлового кодексу Україну, п. 6.16 (вимоги щодо утримання тварин) правил благоустрою території міста Вінниці, які затверджені рішенням міської ради від 01.03.2011р. №104.
       Відповідно до ст. 255 Кодексу про адміністративні правопорушення органи внутрішніх справ мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 154 зазначеного Кодексу, порушення правил тримання собак та котів.
       Враховуючи зазначене, Вінницькому міському відділу УМВС України у Вінницькій області, управлінню ветеринарної медицини у м. Вінниці та Вінницькій санітарно – епідеміологічній станції направлені  листи з проханням перевірити факти, викладені у зверненні та вжити відповідних заходів відповідно до вимог чинного законодавства. ​

Вкладення