(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кудлаєнко Сергій Володимирович
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.

Особистий прийом громадян:
2-а та 4-а п’ятниця з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
16 березня 2014

​  Шановний Сергій Володимирович! Дозвольте звернутись до Вас з проханням. Ми мешкаємо по вул.Немирівське шосе буд,80. Біля зупинки громадського транспорту магазин "Хуторянка", немає пішоходного переходу. Я вже давно думала звернутись з проханням встановити знак пішоходного переходу, но все якось не квапилась. Та ось коли на моїх очах автомобіль збив школяра, минулої пятниці, вирішила писати Вам листа негайно. Слава Богу дитина жива, його забрала швидка, але це так страшно!!! Я розумію, що можна пройти пішки до зупинки Чехова і там сісти безпечно на любий транспорт, але коли вранці поспішаємо з дітьми, хто в садочок, хто до школи, на роботу, то кожна хвилина дорога. Тим більше що там сісти набагато важче, бо білший наплив пасажирів. 

  Дуже Вас прошу, розгляньте наше прохання, не тільки я одна цього хочу, всі мешканці цілком згодні з тим, що пішохідний перехід нам дуже необхідний. Тим більше, що по обидві сторони шосе знаходяться жилі будинки. 

Дякуєм.

Відповідь:
05 травня 2014
       За дорученням секретаря міської ради Ваше звернення щодо облаштування нерегульованого пішохідного переходу через Немирівське шосе в районі магазину «Хуторянка» розглянуто  департаментом  енергетики,  транспорту  та  зв’язку  міської  ради.
       Дане  питання  було  винесено  на  чергове  засідання    координаційної  ради  з  питань  безпеки  дорожнього  руху.  За результатами розгляду координаційною радою вирішено:  В даний час на перехресті вул. Немирівське шосе – Чехова облаштовано регульований пішохідний перехід.  Відповідно  до  вимог  Державного  стандарту  ДСТУ  4100-2002 «Знаки  дорожні.  Загальні  технічні  умови.  Правила  застосування»  знаки 5.35.1 і 5.35.2 «Пішохідний перехід» повинні застосовуватись для позначення місць,  призначених для організованого переходу пішоходів через проїзну частину, якщо інтенсивність руху  автотранспорту перевищує 300 авт/год в обох напрямках та більше 100 пішоходів перетинають проїзну  частину хоча б в одну годину будь-якого дня тижня.  Враховуючи вищезазначене,  для  облаштування  пішохідного  переходу через вул. Немирівське шосе в районі буд. № 80  відповідно  до  зазначеного стандарту відсутні  необхідні  умови.

 

Вкладення