(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кушнір Сергій Іванович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
14 березня 2014

​Добрий день Сергій Іванович,Ми проживаем на вул,Литвиненко 29,позаду дома е щось на подобій дитячой площадки,але діти неможуть там гуляти,томущо там вигулюють собак,ми просимо вас допомогти,обтянути цю площадку хочаб сеткою,щоб діти могли грати в футбола,ми непросимо вас вже про облаштування дитячой площадки,томущо це безполезно,ми звертались ще коли дитям було по 2-3роки зробити дитячий майданчик дитям,але вже слава богу дітя по 8 рокив,то хочаб обтягнути сеткою,щоб вони могли зайти і там грати в мяча і батьки непереживали де йх дитина,виходиш з підйзду зразу дорога і яр,де дітям гратися,ходити аж до 16 школи це долековато,можливо ви нам чимось допоможите,дякуем,Ще одне запитання на Литвиненко 56,58 встановили нові деревянні лавочки,а ми самі якось там з колес зробили,чому нам неможна теж встановити такі лавочки,дякую за взаеморозуміння,

Відповідь:
17 листопада 2014

     Ваше звернення  щодо встановлення огородження  навколо дитячого майданчика та влаштування  нових лавок для відпочинку біля житлового будинку № 29 по вул. Литвиненка, розглянуто.
     За інформацією ТОВ «ЖЕО»,  з мешканцями будинку № 29 по вул. Литвиненка 03.07.2014р. були проведені збори   на предмет надання згоди  на виконання робіт по встановленню огородження навколо дитячого майданчика за рахунок коштів    поточного ремонту, що  є складовою тарифу з  послуги утримання будинку.
     Мешканці будинку,  які були присутні на зборах відмовились від виконання даних робіт.
     Що стосується влаштування нових лавочок для відпочинку біля вказаного будинку, то в зв’язку з виконанням великих обсягів робіт по ремонту інженерних мереж   та обмеженим граничним тарифом на утримання будинку вирішити дане питання  на даний час немає можливості. 
     Питання буде розглядатись в весняний період 2015р.  Як повідомлялось Вам  раніше для вирішення даного питання  необхідно подати в ТОВ « ЖЕО» колективну заяву від мешканців так як старшого  в  будинку  не обрано.

Вкладення