(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кушнір Сергій Іванович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
10 березня 2014

​Шановний Сергій Іванович! Дуже дякую за Вашу відповідь від 28.02.2014 року.

Але Ви не знайшли ничого іншого, як написати мені неправду та ввести мене в оману, з метою любим засобом отримати від мене кошти, які були незаконно нараховані Вашими підлеглими. До погроз Ви уже доходили, зараз пустились до омани.

Ключевим в Вашей відповіді є те, що субсидія мені була оформлена в жовтні 2011 року, лічильник на холодне водопостачання був встановлен 22.11.2011 року та я не повідомила про встановлення лічильника департамент соціального забезпечення та не переоформила субсидію, тому відшкодування по субсидії в період з листопада 2011 року по квітень 2012 року не здійснювались!

По- перше, встановлення лічильника 22.11.2011 проводилось по домовленності лично з Вами, тоді Ви були начальником водоканалу, по личної Вашей указівке приходили мастера, оплата проводилась по наряду. Крім того,  автоматично Вашими  сантехниками був викликанний Ваш офіційний контролер, який склав акт и зареєстрував лічильник. Доказом того, что всі ці документи реєстрации є у вас в наявності, є те, як Ви  точно вказали мені на дату 22.11.2011 встановлення даного засобу обліку, яку у своєму зверненні я вам не називала.  

 Але мені нихто не повідомив, що я була забов"язана додатково про встановлення лічильника  повідомляти департамент соціального забезпечення та ще і переоформляти субсидію. Тому прошу Вас надати мені відповідь: згідно якого Закону України, Постанови КМУ  я була "зобов"язана" таке робити?

По- друге, якщо би, згідно Вашей відповіді, в період з листопада 2011 по квітень 2012 не було відшкодування по субсидії, то заборгованність склала би суму не у 43 грн., а намного більше, та не залишалась би протягом декілька місяців до квітня 2012 року постійною. Крім того, дана сума незаконної  заборгованності протягом уже 2013 року коливалась: підвищувалась  до 60 грн., а потім знижувалась сама по собі й в 2013 році. Теж саме було і з водовідведенням.

По- трете, якщо у Вас є всі наявні документи щодо реєстрації вказанного лічильника 22.11.2011 року, всі розрахунки ЖЕК-7, всі довідки про надання мені субсидій, дані щодо моїх пільг, платіжні документи щодо мого сумлінного розрахунку за водопостачання та водовідведення, то прошу Вас зробити перерахунок за вказанний період та унеможливити наявність незаконної заборгованності.

В противному случає, я буду вимушена вирішити дане питання у суді та оприлюднити Ваши незаконні дії ,а також В.Б.Гройсмана, як Вашого керівника на той час,  у ЗМІ, як регіонального так і всеукраїнського значення.

З повагою, Булгакова Л.І.

Відповідь:
27 травня 2014
       Повідомляю, що Ваше звернення щодо нарахувань по послузі з централізованого водопостачання та водовідведення розглянуто департаментом житлового господарства.
       По Вашому особовому рахунку в квітні місяці 2014р. проведено перерахунок субсидії.
       Таким чином зменшено заборгованість по послугам:
• централізоване холодне водопостачання на суму – 48,63 грн.;
• централізоване водовідведення на суму – 25,02 грн.

 

Вкладення