(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кушнір Сергій Іванович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
06 березня 2014

Сергій Іванович, я вдячна Вам за відповідь стосовно ЖЕК №5 а саме про будинок №83 по вул.Ленінградській​. Але стосовно зміни таких тарифів відповіді не має, а саме чому постійно майже по максимальному тарифу за квадратний метр нараховується оплата, коли закінчиться це корупційне відмивання коштів через ЖЕК, чому всі витрати маємо оплачувати ми, де кошти від держави, чому не було жодного хто перевірив правдивість актів, особливо про ревізії електрощтика і врізання труб і т.д. Написати акт можуть всі, я запросила журналістів, які погодились провести своє рослідування стосовно корупції. Питання також в не справедливості, чому сплата нараховується за кв.м. а не за кількість мешканців, і чому це питання не стоїть в черзі на зміну за місцевий законів, так як тарифи місцева влада встановлює самостійно, чому за поміняну лампу в 2 під'їзді, а проживаю в 4, маю сплачувати, чому я маю сплачувати її більше ніж сусіди що 4 живуть у двох кімнатній квартирі, прошу змінити головуючу дому, через її не компетентність.  Журналістам я передала всі папери що надав мені економічний відділ та майстри, надіюсь що до остаточного рішення ви самі розберетесь, і поки нема міського голови зможете змінити дану постанову про тарифи за 1 кв.м на кількість мешканців, і не викласти це в листі а на ділі провести перевірку про відмивання та витрачання, списування, коштів корупційними силами ЖЕК №5 і напевно таких же знайти серед ваших колег. 

Відповідь:
07 квітня 2014

​       Департаментом житлового господарства за дорученням виконкому міської ради  Ваше звернення розглянуто.
       Постановою  КМУ  від 01.06.2011р.  № 869 затверджено Порядок  формування тарифів  на послуги з утримання  будинків і споруд та прибудинкових територій, відповідно до якого тарифи  на послуги з утримання  будинків і споруд та прибудинкових територій  розраховуються виконавцями послуг  за кожним будинком окремо залежно від запланованих кількісних показників послуг, що фактично повинні надаватись для забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків та прибудинкових територій. Калькуляційною одиницею є 1 квадратний метр загальної площі, що перебуває у власності або наймі фізичної чи юридичної особи.
       Відповідно до вимог вищевказаного Порядку на будинок, в якому Ви проживаєте, МКП «ЖЕК №5» розраховано, а рішенням виконкому міської ради  № 995 від 26.04.2012р. встановлено тариф  на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в розмірі 1,99 грн. за 1 м.кв. загальної площі. Даним рішенням зобов’язано житлово-експлуатаційні підприємства міста вести облік  фактично наданих послуг і нарахування  проводити  лише за  фактично надані послуги  з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, але у межах встановленого тарифу, тому облік витрат на вищезазначені послуги проводиться побудинково, а не попід’їздно, тобто всі витрати на обслуговування будинку розподіляються між мешканцями всього будинку пропорційно до загальної площі квартир.
       Також повідомляю, що взаємодія між старшим по будинку та житлово-експлуатаційною організацією регламентується рішенням Вінницької міської ради від 22.04.2010р. № 889 «Про затвердження Положення про взаємодію житлово-експлуатаційного підприємства та старшого по будинку». Старший по будинку звітує про свою  роботу на зборах мешканців, якими він був обраний. В разі, якщо його робота визнана незадовільною, то він переобирається на зборах мешканців будинку. Відповідно до вищезазначеного рішення ініціювати питання в проведенні зборів мешканців щодо переобрання старшого по будинку можуть мешканці за умови звернення 1/3 мешканців відповідного житлового будинку.

Вкладення