(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мартинюк Максим Петрович
Директор департаменту, Департамент  архітектури, містобудування та кадастру

Вирішує питання  розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування, охорони культурної спадщини, земельних відносин​.

Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 10-00 до 13-00
3-я п’ятниця з 14-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
27 лютого 2014

​Господар земельної ділянки за адресою 5-й провулок Комарова, 11а м.Вінниці без дозволу зайняв державну землю провулку. Своїми незаконними діями він перекрив мені заїзд до мого будинку транспорту екстренних служб. Тому прошу Вас прийняти термінові міри для того, щоб провулок був приведений в первинний стан згідно приватизаційної документації і Законів України.    

  З повагою дитина війни, інвалід 2 гр., дочка загиблого в ВВв, ветеран праці Гуменюк К.Д.

24.02.2014

Відповідь:
07 квітня 2014

       Розглянувши Ваше звернення щодо забудови земельної ділянки загального користування – пров. Комарова (біля буд. 11, 11а), додатково повідомляю наступне.
       Відповідно до розподілу повноважень, проведення перевірки законності користування земельною ділянкою, за її результатами вжиття відповідних заходів реагування та в разі необхідності здійснення претензійно-позовної роботи щодо звільнення самовільно захопленої земельної ділянки належить до компетенції департаменту самоврядного контролю міської ради.
       Враховуючи викладене, Ваше звернення направлено для розгляду до департаменту самоврядного контролю міської ради.
                  

Вкладення